Благоустрій доріг, місць відпочинку та занять спортом (ВІДЕО)

Безпека дорожнього руху в Жашківській об’єднаній громаді є одним з важливих пріоритетів в роботі місцевої влади. Тому особливу увагу тут приділяють ремонту доріг, належному освітленню вулиць, облаштуванню пішохідних переходів, нанесення розміток та встановлення відповідних дорожніх знаків. Наразі у місті облаштовуються  підвищені пішохідні переходи.

23:32 02.07.2019

Жашківська команда вперше стала призером Чемпіонату Черкаської області з баскетболу

Жашківські баскетболісти цими днями - в особливому піднесенні. 22 червня проходив фінал  Чемпіонату черкаської області з баскетболу серед чоловіків. У змаганнях брали участь команди з м.Черкаси, м.Умань, м.Кам’янка та збірна Жашківської громади (тренери Володимир Чорний і Констянтин Зволінський, капітан Роман Мокрицький).

14:37 26.06.2019

ЮНІ СПОРТСМЕНИ ЗІ СКИБИНА ПІДКОРЮЮТЬ НОВІ ВЕРШИНИ

15 червня проходив Відкритий чемпіонат Киева з пауерліфтингу. Юні вихованці Ігоря Климанського, учасники спортивно-оздоровчого клубу «Козацький гарт» Скибинського будинку культури взяли уасть у цих змаганнях. Як результат: Поліщук Микола та Климанська Світлана посіли 1 місце у своїх вагових і вікових категоріях. Світлана, до слова, була наймолодшою учасницею чемпіонату.

22:36 24.06.2019

Квест «Екологічна мандрівка»

Гра-квест стає все популярнішою серед гуртківців Жашківського міського будинку культури. Директор МБК та організатор подібних заходів переконана Катерина Рибаченко: квест – найзахопливіша для дітей форма навчання.

11:38 24.06.2019

"ТУР ЛІДЕРА" ВАЛЕНТИНА НИЧИПОРЕНКА. ЗАПЛАНОВАНІ ЗУСТРІЧІ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ

В рамках традиційного щорічного "Туру лідера", відбудуться зустрічі народного депутата України Валентина Ничипоренка із громадянами. Зокрема, на території Жашківської міської об’єднаної громади:

20:12 23.06.2019