Анонс. БОКС

3-4 квітня в спортивній залі Жашківського аграрно-технологічного професійного ліцею відбудеться Відкритий чемпіонату Жашківської громади з боксу серед молоді та жінок, присвячений  Міжнародному дню спорту на благо миру та розвитку та Всесвітньому дню здоров’я.

14:18 01.04.2019

Спорт на вихідних. Настільний теніс

В Умані 30 березня 2019 року відбулися Всеукраїнської змагання з настільного тенісу серед ветеранів на призи газети  «УМАНСЬКА ЗОРЯ». Турнір був започаткований у 2000 році і набуває все більшої популярності.

13:34 01.04.2019

Весняний благоустрій у Жашківській громаді (ВІДЕО)

У Жашківській міській об'єднаній громаді активно проводяться роботи з благоустрою. Зокрема, обрізка дерев, ямковий ремонт, очищення доріг і тротуарів від посипкового матеріалу тощо. Про це - у програмі "Справи міські".

12:48 25.03.2019

Всесвітній день поезії у Скибинській школі

14 березня за ініціативи та підтримки відділу освіти Жашківської міської ради в Скибинському ЗЗСО відбулося методичне об’єднання шкільних бібліотекарів та мистецько-літературний захід до Всесвітнього дня поезії (що відзначається 21 березня).

19:12 21.03.2019

День комунальника (ФОТО. ВІДЕО)

Щороку, у третю неділю березня, працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди 15 березня  в читальній залі Жашківської центральної районної бібліотеки, відбулись урочистості.

15:47 21.03.2019