Доповідає ВУЖКГ. Окрім планових робіт доводиться вирішувати проблеми збитків, завданих жашківчанами

27 вересня комунальниками було ліквідовано порив по вул. Шевченка та відновлено водопостачання по вул..Кармелюка. У суботу уже розпочато роботи із прибирання опалого листя у парку слави та парку відпочинку біля Жашківського РБК. Сьогодні, 30 вересня, зібране сміття вивозитимуть. Передбачається, що прибирання у цих зонах проводитиметься поетапно, по мірі опадання листя.

16:17 30.09.2019

Подарунок учням спеціалізованої школи №1

Національно-патріотичному вихованню та вивченню предмета захист Вітчизни у нашій школі приділяється велика увага. У школі створена значна база наочності для здобуття практичних навичок військового ремесла. Великим ентузіастом у викладанні свого предмету є учитель В.Ю. Приймак, який сам збирає все, що залишається з воєнних дій на сході, подароване друзями-солдатами, волонтерами. От і сьогодні , 26 вересня депутатом обласної ради, керівником соціальних проектів «НОВА ГРОМАДА» В.Г.Погорілим та міським головою І.А.Цибровським передано в користування для практичного навчання 42 бронежилети. Тепер на уроці кожен учень може проводити тренувальні практичні навички з бронежилетом або як називають їх «броніки». А ще, як зізнаються школярі, що вони тепер зможуть на повну силу відчути особливості цього спорядження, не розгубитися в надзвичайних ситуаціях та зможуть врятувати не лише своє життя.

15:00 30.09.2019

Апаратна нарада (27.09.2019)

Щотижня під керівництвом міського голови Ігоря Цибровського проходять апаратні наради, в ході яких керівники підрозділів комунальних підприємств і установ доповідають про свою роботу та обговорюють вирішення питань життєдіяльності громади.

14:51 30.09.2019

Велотуризм. Незважаючи на дощ!

З метою популяризації здорового способу життя та залучення до заняття фізкультурою та спортом, вперше в  Жашківській ОТГ працівниками ДЮКФП 26 вересня 2019 року на базі Жашківської спеціалізованої школи №1 організовано змагання з велотуризму серед школярів Жашківської громади з нагоди Всесвітнього дня туризму.

13:27 30.09.2019

Увага! Тимчасове відключення електропостачання

ЖАШКІВСЬКЕ ВУЖКГ ПОВІДОМЛЯЄ: 29 вересня невідомі пошкодили високовольтний роз’єднувач підстанції №3 (обслуговує споживачів по вул.. Заводська, Островсього і Молодогвардійців та вуличне освітлення вул..Перемоги і Заводської). Наразі встановлюється суму, на яку завдано шкоди. Електропостачання відновлено. Але у зв’язку з ремонтними роботами 30.09. – будуть перебої.

13:12 30.09.2019

Увага! Тимчасове відключення водопостачання

ЖАШКІВСЬКЕ ВУЖКГ ПОВІДОМЛЯЄ: по вул..Клинківського виявлено порив трубопроводу приватного сектору. У зв’язку з ремонтними роботами сьогодні, 30 вересня, водопостачання на цій вулиці буде відключено. Передбачається, постачання води відновлять до кінця дня. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

13:12 30.09.2019