Перемоги на рингу

За сприяння  Народного  депутата України  Ничипоренка В. М., в місті Жашкові у спортивному залі ДНЗ «Жашківського аграрно-технологічного професійного ліцею» відбувся IV Відкритий турнір з боксу, присвячени 74 - річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

12:11 13.05.2019

Вітаємо з перемогою!

За результатами огляду-конкурсу серед ДЮСШ та ДЮКФП Черкаської області на кращий стан навчально-спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи в дитячо-юнацьких спортивних школах та дитячо - юнацьких клубах фізичної підготовки системи освіти Черкаської області у 2018 році в номінації „Кращий дитячо-юнацький спортивний клуб фізичної підготовки“ І місце зайняв Жашківський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки. У огляді-конкурсі взяли участь 9 із 13 дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти Черкаської області. Учасниками огляду-конкурсу були надані підсумкові матеріали з оцінкою діяльності відповідно до вимог Положення.

08:43 13.05.2019

28 квітня - День охорони праці

Звернення Жашківського відділення  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  України у Черкаській області з нагоди Дня охорони праці до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій!        Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 у нашій країні відзначають День охорони праці.

12:54 26.04.2019

Анонс. Футбол

1.05.2019 о 10.00 на стадіоні ім. Ю.Гагаріна відбудеться Відкритий кубок Жашківської громади з футболу серед чоловіків до Дня 1 травня.

09:44 26.04.2019

Підтримай ініціативу дітей - візьми участь у благодійному ярмарку!

П'ятнадцятеро школярів прагнуть змінити світ. Та велике починається з малого. От і вони розпочинають з добрих справ. Приміром, намагаються допомагати мешканцям стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування, серед яких багато літніх самотніх людей із вадами здоров'я.         Допомогти цим людям, що потребують нашої підтримки можеш і ти! Прийди на благодійний ярмарок та придбай виготовлені цими школярами солодощі чи прикраси. На виручені з продажу кошти буде придбано необхідні продукти харчування та речі для підопічних терцентру. Не будь байдужим! Ти не знаєш, що чекає тебе завтра!       Благодійний ярмарок відбудеться 25.04.19 о 10:00 у Жашківській спеціалізованій школі №1.

10:27 24.04.2019

Жашків - спортивна Мекка. Спільні тренування Жашківської чоловічої збірної з перетягування канату та СК "Atlants" (ФОТО. ВІДЕО)

Жашків уже цілком заслуговує на звання спортивної Мекки. У нашому місті проводиться чимало спортивних заходів, культивується до десяти видів спорту (це бокс, панкратіон, футбол, шахи, дзюдо, пауерліфтинг, настільний теніс тощо). А чи не найзахопливішим та найбільш видовищним видом спорту є перетягування канату.

21:38 23.04.2019

Відкритий чемпіонат м.Черкаси з волейболу серед юнаків

18-19 квітня у м.Черкаси відбувся Відкритий чемпіонат м.Черкаси з волейболу серед юнаків 2004 р.н. пам'яті тренера Новгородченка В.Л., у якому взяли участь команди ДЮСШ м.Черкаси, м.Сокаль (Львівська обл.), м.Житомир, м. Сміла та команда Жашківської спеціалізованої школи №1.

11:43 23.04.2019