АНОНС. День молоді: буде яскраво, весело й барвисто

Жителям Жашківської громади уже полюбилися заходи в літню пору під відкритим небом. Такий формат розширює можливості для організаторів та дає змогу жителям і гостям громади долучитися до активного сімейного дозвілля на свіжому повітрі.

19:48 21.06.2019

Турзліт Жашківської громади (ВІДЕО)

15 червня стадіон ім.Юрія Гагаріна в Жашкові зібрав чимало любителів активного відпочинку, змістовного дозвілля та дружнього спілкування:   цього я тут проходив І-ий відкритий туристичний зліт працівників структурних підрозділів міської ради, депутатського корпусу, освіти, культури  та жителів усієї Жашківської ОТГ.

08:47 19.06.2019

Благоустрій доріг у громаді

У Жашківській міській об’єднаній громаді використовують кожен погожий літній день для покращення життєдіяльності населених пунктів.

17:04 18.06.2019

Герб Жашкова тепер і в Австрії – завдяки  гармоністу Іванові Сухому

Днями Іван Сухий – гармоніст, Заслужений працівник культури України, кавалер Ордену «За заслуги» ІІ та ІІІ ступеня, педагог, керівник Зразкового дитячого ансамблю гармоністів – повернувся із Австрії, куди був запрошений Асоціацією гармоністів Австрії. Іван Іванович брав участь у концертах та  Чемпіонаті світу з гри на гармоніці.

15:34 11.06.2019

Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» - прекрасне свято радості та надії

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ? прекрасне свято радості та надії.          Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

10:08 06.06.2019