Акція "Побачити осінь"

Дата створення: 16:38 18.09.2018

22 вересня 2018 року з 9:00 в приміщенні комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Жашківського району» в Жашкові відбудеться акція з нагоди Дня людей похилого віку «Побачити осінь» - це професійні медичні огляди з безкоштовною видачею окулярів за призначенням лікаря. Захід проходитиме завдяки співпраці Міжнародного благодійного фонду «Сприяння розвитку медицини», громадської організації «ВО «Активне довголіття» та підтримки Міністерства соціальної політики України». Запрошуються всі бажаючі.

Порядок повідомлення та розслідування нещасного випадку на виробництві

Дата створення: 14:52 18.09.2018

Розслідування нещасного випадку, що стався на виробництві, здійснюється відповідно до Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1232 (далі – Порядок).

Прогноз погоди на 15-18 вересня

Дата створення: 17:58 14.09.2018

Вплив Азорського антициклону зумовив повернення теплої погоди після похолодання, що відмічалося під час рясних дощів наприкінці вересня. Проте, початок вересня загалом видався дуже теплим. Жашківщина знаходиться у смузі підвищеного атмосферного тиску.

Скликається 9 чергова сесія VIII скликання

Дата створення: 17:31 14.09.2018

26.09.2018 о 10:00 в залі засідань Жашківської районної ради відбудеться дев'ята сесія Жашківської міської ради VIII скликання. На зібрання запрошуються депутати обласної, районної, міської рад, народний депутат України Валентин Ничипоренко, члени виконавчого комітету, голова Жашківської районної державної адміністрації, голова Жашківської районної ради, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій.

Футбол. Анонс

Дата створення: 09:19 11.09.2018

Бокс

Дата створення: 08:22 11.09.2018

У м. Маріуполь Донецької області в період з 2 по 9 вересня  пройшов один з головних боксерських стартів року – 50 меморіал Макара Мазая, який проходив цього року в рамках Чемпіонату України  серед чоловіків до 22 років, і є відбірковим до чемпіонату Європи.

Новини футболу

Дата створення: 08:14 11.09.2018

9 вересня 2018 року на стадіоні м.Монастирище відбулась гра в рамках 13 туру Черкаської області з футболу І ліга між командами ФК "Нива"(Монастирище) - ФСК "Жашків" -   і закінчилась з нічійним рахунком 1:1.

У ДЮКФП День фізкультури і спорту відзначили шаховим турніром

Дата створення: 00:00 11.09.2018

Менше року на базі Жашківського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки, що розміщується в  Жашківській спеціалізованій школі №1, працює секція із шахів (кер.Сергій Дробот). На сьогодні охочих вчитися грати в шахи налічується більше 100 осіб. Юні шахісти випробовують свої сили у змаганнях різного рівня.

Волейбольний турнір

Дата створення: 23:52 10.09.2018

8 вересня в спортивному залі Жашківської СПШ №1 відбувся волейбольний турнір серед жінок і чоловіків присвячений Дню фізкультури і спорту. Серед жінок перемогу святкувала збірна команда Жашківської громади, ІІ місце посіла команда с. Скибин, серед чоловіків І місце збірна команда Жашківської громади, ІІ місце - с. Скибин, ІІІ місце - команда ветеранів м. Жашків.