Водохреще в Жашківській ОТГ (ФОТО. ВІДЕО)

Завершальним акордом різдвяних святкувань є Богоявлення та Хрещення Господнього. Вважається, в цей день вода набирає цілющих властивостей та очищає від гріхів. У храмах Жашківської ОТГ у переддень та в день свята проводилися богослужіння, освячення води та куті.

11:57 22.01.2019

Мешканців села Литвинівка вітав різдвяний вертеп

Мешканців села Литвинівка вітав різдвяний вертеп. Учасники дорослого театрального гуртка та вокального ансамблю «Калинонька» відтворили образи ангела, солдата, Діда Мороза, Снігуроньки. А в дарунок односельцям підготували різдвяну колядку «Нова радість стала». Господарі радо зустрічали колядників, щедро обдаровували їхта запрошували завітати і наступного року.

21:06 18.01.2019

Жашківські колядники віншували Святійшого Патріарха Філарета (ФОТО. ВІДЕО)

Вихованці недільної школи Свято-Покровської церкви ПЦУ м.Жашків та Жашківської дитячої музичної школи відвідали Святійшого Патріарха Філарета в його резиденції. Мета їхнього візиту – привітати його зі святами та презентувати вертепну виставу. Біблейська історія про трьох царів, котрі йшли вклонитися новонародженому Ісусу, обрамлена колядками і щедрівками у виконанні дітей – несла особливу енергетику. Тому творчий подарунок юних жашківчан порадував Патріарха.

09:04 18.01.2019

Створено Єдиний регіональний портал надання адміністративних послуг

Одним із ключових інструментів підтримки бізнесу та громадян в Україні є спрощення системи надання адміністративних послуг. З цією метою, відповідно до регіональної програми інформатизації Черкаської області на 2016 – 2018 роки „Електронна Черкащина“, затвердженої рішенням обласної ради від 19.02.2016 № 3-13/VII (зі змінами), створено Єдиний регіональний портал надання адміністративних послуг (далі – Портал), який розміщено за посиланням https://admin-portal.ck.gov.ua. Наразі, на Порталі розміщена інформація про: 352 адміністративні послуги, 31 центр надання адміністративних послуг; 120 суб’єктів надання адміністративних послуг. Крім того, доступними для замовлення онлайн є 81 послуга через сервіси Міністерств за гіперпосиланням, що розміщені на Порталі.

12:31 16.01.2019

Волейбол

11 січня відбувася волейбольний турнір в Бузівській громаді  в честь річниці визволення Бузівки від німецько - фашистських військ в ІІ світовій війні, збірна команда Жашківської громади виборола І місце і здобула кубок.

11:44 15.01.2019

Турнір Жашківської громади з баскетболу серед жінок (ФОТО)

12 січня у спортивній залі міської спеціалізованої школи №1 відбувся різдвяний турнір Жашківської громади з баскетболу серед жінок. Спортивна подія й організовувалася відповідно – для популяризації жіночого баскетболу на теренах ОТГ.

15:07 14.01.2019

Жашків у святкові дні: колядували, щедрували, меланкували, посівали (ФОТО. ВІДЕО)

У Жашкові бережуть народні різдвяні традиції. І доказом цьому є численні заходи, що організовуються у ці святкові дні, як в окремих установах та організаціях, так і біля шопки, встановленої в центрі міста. Примітно, що до цих дійств долучаються діти та молодь.

14:30 14.01.2019