Толока на дитмайданчику

Дата створення: 09:30 19.07.2018

У контексті покращення благоустрою влада Жашківської міської об’єднаної громади дбає і про доступність таких найбільш популярних серед дітей та молоді об’єктів, як дитячі, спортивні майданчики та вуличні тренажери.  Поява кожного нового дитячого майданчика – радість для малечі та батьків. Щоправда, на жаль, громадяни не завжди дбають такі комплекси. Тому міський голова Ігор Цибровський ініціював прибирання майданчиків жителями громади. Його ідею підтримала шкільна молодь. Так, очільник Жашківської ОТГ, головний інженер Жашківського ВУЖКГ та депутат Жашківської міської ради Віктор Корчак, юнаки і дівчата навели лад на одному з майданчиків у мікрорайоні Цукрозавод міста Жашків. Поки комунальники лагодили металеві конструкції, місцеві жителі та представники влади збирали сміття.

Майстер-клас (відео)

Дата створення: 16:46 12.07.2018

Взірчасті розписи та тепле спілкування. У Жашкові відбулася аrt-вечірка з художницею і дизайнером Віданою Блонською

Дата створення: 14:38 12.07.2018

11 липня відбулася аrt-вечірка з художницею і дизайнером Віданою Блонською. В рамках заходу Відана провела майстер-клас із розпису по тканині.

На сайті Жашківської міської ради зареєстровано нові петиції

Дата створення: 15:01 10.07.2018

На сайті Жашківської міської ради зареєстровано нові петиції: «Пляж для мешканців Жашківської ОТГ»та «Карта Жашкова». Запрошуємо долучитися до голосування.

Івана Купала

Дата створення: 13:39 10.07.2018

У Жашківській громаді народні традиції шанують не тільки за історичний дух обрядовості, котра передається від поколінь до поколінь, а й за те, що вони гуртують людей у позитивних враженнях.

Прогноз на 11-14 липня

Дата створення: 20:58 09.07.2018

Літо в повному розпалі. Полуденне сонце заганяє всяку живність у пошуках тіні. Ліс обдаровує спілими плодами лісових ягід, лікувальних рослин. на полях от-от почнуться жнива.

Штормове попередження. Пожежна небезпека. Прогноз погоди на 7-16 липня

Дата створення: 14:47 06.07.2018

Штормове попередження про небезпечне гідрометеорологічне явище. 7-9 липня переважатиме висока (4 класу) та надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

Увага! Важливе оголошення!

Дата створення: 11:29 06.07.2018