Активний громадянин – ефективна влада

Розвиток країни залежить від активності громадян. На сьогодні актуальною є демократична трансформація українського суспільства та його інтеграція у європейську спільноту через навчання, інформування та просвіту громадськості. Неоціненним є обмін досвідом з колегами європейських закладів освіти. 9 квітня за сприяння відділу освіти Жашківської міської ради мала можливість взяти участь у конференції «Молодь для громадянського суспільства: від проектів локальних змін – до успішних політик держави», яка проходила в м.Києві в рамках міжнародного проекту «Активний громадянин – ефективна влада». Проект започатковано Центром європейської політики (СЕР)  та організацією «Світ розвитку суспільства» (WDS).

11:34 23.04.2019

Міська влада підписала меморандум із БФ "4 лапи" (ВІДЕО)

У Жашківській міській об’єднаній громаді з 10 по 19 квітня працювали представники міжнародного благодійного фонду «Чотири лапи» (читай: Долучайтеся до акції регулювання чисельності безпритульних тварин).

10:34 23.04.2019

За чисте довкілля

У рамках щорічної Всеукраїнської акції "За чисте довкілля", продовжуючи працювати в рамках проекту "Чистота навколишнього середовища починається з тебе!" учнями 7 класу Жашківського ЗЗСО №5 було проведено навчальне заняття в 1 класі. Семикласники розповіли про наслідки використання пластику та скільки часу потрібно для розкладання сміття. Ознайомили першокласників з простими правилами утилізації сміття та з тим, що і як сортувати. Основна думка яку донесли семикласники до дітей про те, що шлях сміття до урни лежить через нашу свідомість, а закликали їх бути свідомими. На завершення провели дидактичну гру "Сортуємо сміття".

21:51 20.04.2019

Анонс. Відкритий турнір Жашківської громади з боксу

22 квітня о 14:00 у спортивній залі Жашківського аграрно-технологічного професійного ліцею відбудеться Відкритий чемпіонату Жашківської громади з боксу серед молоді та жінок, присвячений Міжнародному дню спорту на благо миру і розвитку та Всесвітньому дню здоров’я. Запрошуємо усіх любителів спорту. Вхід вільний.

21:23 20.04.2019

Змагаються боксери

В період з 9 по 11 квітня, у м. Біла Церква, у відкритому Всеукраїнському турнірі з боксу, серед молоді, пам’яті, льотчика-космонавта Павла Романовича Поповича, за участю 22 команд, з усіх областей України, та команди Молдови, п’яте місце, у ваговій категорії 52 кг., посів учень       ЗЗСО I-III ст., №5  Олександр Репецький.

13:17 19.04.2019

Хочеться, щоб у боротьбі за чистоту перемагав здоровий глузд (ФОТОФАКТ)

На фото – жителі Скибина, котрі, проминувши полігон для твердих побутових відходів на окраїні свого села, привезли кільканадцять мішків з непотребом ледь не в центр Жашкова. 18 квітня, поблизу Центральної аптеки, 10:00. Без зайвих сумлінь, сміття громадяни вирішили залишити обабіч дороги, мовляв, комунальники заберуть. Коли їм зробили зауваження, вони категорично замахали руками: «Ми в ОТГ, ми маємо право!». А як ви вважаєте:  чи правильно діяли жителі Скибина? Чи правильно чинять ті, хто залишає пакети зі сміттям обабіч доріг, в урнах – не розраховуючись за вивезення сміття? Як боротися за чистоту, щоб перемагав здоровий глузд?

12:25 19.04.2019

Колектив із Жашкова виборов срібло на Національному чемпіонаті фольклору

У Вінниці пройшов II НАЦІОНАЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ З ФОЛЬКЛОРУ «EUROFOLK-Вінниця 2019», в якому взяв участь народний аматорський фольклорно-обрядовий колектив «Спадщина» Жашківського районного будинку культури ім. П. Демуцького (керівник Віра Красномовець). За звання кращого боролися 131 колектив у 5 номінаціях, і  «Спадщині» вдалося вибороти почесне 2 місце в номінації «Групи фольклорних пісень, сучасна обробка фольклорної музики (хори та ансамблі)». З фестивалю учасники привезли дипломи, подяки, медалі, а також запрошення на участь в продовженні фестивалю, яке відбудеться в Болгарії.  Наразі учасники колективу готуються до ІХ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної творчості «Червона калина», що проходитиме з 14 по 16 червня в м.Кривий Ріг – виступатимуть у номінації «фольклорні гурти».

12:13 19.04.2019

Українські козаки презентували Жашкову саджанці сосон

У рамках акцій озеленення у Жашкові висадили 100 сосон. Посадковий матеріал презентували  представники Чорноморського Українського козацтва за ініціативи Сергія Гнатюка та Петра Скорка. Саджанці «оселилися» в зелених зонах міста й біля пам’ятників.

11:09 18.04.2019