Рости і розвиватися творчо допоможе нова техніка

Нещодавно для Зразкового ансамблю гармоністів було придбано телевізор. Як зазначає керівник музичного колективу Іван Сухий, така техніка необхідна в першу чергу для роботи із учнями. «Учасники ансамблю – неодноразові переможці та лауреати численних конкурсів всеукраїнського та міжнародного рівня. Та на цьому ми не зупиняємося і завжди прагнемо рости і розвиватися. Для цього після кожного свого виступу чи конкурсу аналізуємо відеозаписи, щоб врахувати помилки, оцінити артистичність, командну роботу колективу. Адже судді творчих змагань враховують усе: від музичної майстерності – до зовнішнього вигляду музикантів».

12:03 19.03.2019

Конкурс "Моя майбутня професія"

Конкурс «Моя майбутня професія: планування і розвиток», який  проходить в рамках проекту «Моя кар’єра в Україні»  проводиться в Україні уже 4 роки та має на меті показати молодому поколінню можливий шлях розвитку кар'єри, надихнути їх свідомо обирати майбутню професію. Організатори конкурсу: Міністерство молоді та спорту, Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub за підтримки Першого Українського Міжнародного Банку.

11:24 19.03.2019

Фінал Першості Черкаської області з баскетболу серед школярів

17 березня відбувся фінальний етап Першості Черкаської області з баскетболу серед школярів, у якому взяли участь шість команд – переможців зонального етапу, серед них команда дівчат Жашківської спеціалізованої школи №1, що представляла Жашківську ОТГ.

11:10 19.03.2019

Ода Шевченку. Учні й педагоги міської школи №3 вшановували пам'ять великого митця (ФОТО. ВІДЕО)

Щороку, у березневі дні, вся Україна віддає шану великому мудрецеві, істинному патріоту, геніальному синові свого народу Тарасу Григоровичу Шевченку. З цієї нагоди у навчальних закладах Жашківської об’єднаної територіальної громади  проходили тематичні лінійки, квести, літературні читання. Бачила наша знімальна група, як вшановували пам'ять Великого Кобзаря в міській школі № 3.

09:35 19.03.2019

Прогноз погоди на 19-20 березня

Тривалість сонячного дня збільшується, весняне тепло наростає.Надходження атлантичного тепла продовжиться і завтра. Оскільки посилюється вплив північного циклону, тому збільшиться хмарність і інтенсивність тепла буде меншою. Зберігатиметься також посилений вітер. Щодо опадів, то очікуємо на невеликий дощ у другій половині дня, який вночі 20 березня може перейти у мокрий сніг. Указаний циклон зумовить від середи до кінця робочого тижня подальше зниження температури повітря і в нічні години можливі невеликі морози, а в денні – 5-10º тепла.

09:34 19.03.2019

Юні жашківчани підкорили Одесу

Весняна Одеса зустріла привітно юних учасників Жашківського хореографічного колективу «Онікс» - і подарувала перемогу на Всеукраїнському фестивалі «Барви дитинства».

16:53 18.03.2019

Скликання 13 чергової сесії Жашківської міської ради

27 березня 2019 року о 10:00 в залі засідань Жашківської районної ради відбудеться 13 чергова сесія Жашківської міської ради VIII скликання. На зібрання запрошуються депутати обласної, районної, міської рад, члени виконавчого комітету, голова Жашківської районної державної адміністрації, голова Жашківської районної ради, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

15:48 14.03.2019

Шляхами Тараса

12 березня в Жашківському міському будинку культури  пройшов цікавий та пізнавальний захід, приурочений 205-ій річниці від дня народження славетного Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка. Він став завершальним етапом циклу  заходів під назвою «Шляхами Тараса».

13:49 14.03.2019

У Жашкові вшанували Великого Кобзаря

Протягом березня в районному центрі запланано провести низку заходів, приурочених 205-ій річниці від дня народження славетного Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.

11:50 13.03.2019