Жителі Литвинівки святкували День села

В суботу 21 вересня в с. Литвинівка відбулося святкування ДНЯ СЕЛА під назвою «Люблю свій край, люблю свою родину», на яке завітали його жителі та гості.

15:14 28.09.2019

Увага! Тимчасове відключення водопостачання

ЖАШКІВСЬКЕ ВУЖКГ ПОВІДОМЛЯЄ: 26 вересня у м.Жашків проводилися ремонтні роботи по вулиці Шевченка у зв’язку з поривом труби водопровідної мережі. Ремонт на згаданій ділянці було завершено, але в ході робіт було виявлено ще один порив труби протяжністю 8 метрів. Роботи із лагодження цієї ділянки будуть виконуватися 27 вересня і по вул..Кармелюка буде відсутнє водопостачання. Просимо вибачення за тимчасові незручності. Передбачається, водопостачання буде відновлено увечері 27 вересня.

19:21 26.09.2019

Комунальники проводять санітарну обрізку дерев

Велике гілля чи аварійні дерева під час буревію становлять загрозу людськму здоров'ю, життю і майну. Попередити такі випадки можна завдяки регулярній  санітарній обрізці дерев та кущів, чому, власне, і присвячена робота Жашківського виробничого управління житлово-комунального господарства останні дні. Цього тижня комунальники видаляли стихійні насадження та обрізали гілля  біля районного будинку культури, адмінбудинка ВУЖКГ (колишній готель «Жашків»), по вулиці Сорокотязька та Євгенії Любомської.

15:12 26.09.2019

Відкриття кабінету інтелектуального навчання «Шахи»

Введення в освітній процес шахових занять є одним із шляхів інтелектуального виховання школярів, тому що шахи – це не тільки гра, яка приносить задоволення дітям, але й дієвий, ефективний засіб їхнього розумового розвитку. Наявність у шахах елементів науки, мистецтва й спорту відкриває широкі можливості для виховання, навчання й розвитку дитини.

12:12 26.09.2019

На апаратній нараді обговорювалися нагальні питання життєдіяльності громади

23 вересня під керівництвом міського голови Ігоря Циброського відбулася апаратна нарада, в якій взяли участь керівники підрозділів, відділів та комунальних підприємств і установ Жашківської міської ради.

10:51 26.09.2019

Літературна година з нагоди Дня партизанської слави

22 вересня Україна вкотре схилила голови в зажурі у пам’ять про «народних месників», які мстилися фашистським загарбникам за віроломний напад на нашу країну, за терор, грабунки і насильство, вчинені на окупованій території.

08:59 24.09.2019

Благоустрій (ФОТО. ВІДЕО)

У Жашківській міській об'єднаній територіальній громаді активно продовжуються роботи з благоустрою. Варто лише проїхати містом, аби побачити очевидне, обрізку дерев та кущів, облагородження парків, встановлення лавочок у визначених місцях, заміна ліхтарів,  ремонт доріг та тротуарів, тощо. Загалом тут упродовж усього року проводиться змістовна робота, направлена на те, аби жашківчанам жилося комфортно та безпечно.

14:48 23.09.2019