Кубок Афганців.Горошків

1 червня в селі Горошків Тетіївського району Київської області відбулись спортивні змагання з футболу, перетягування канату, піднімання гирі (24 кг). Збірна команда Жашківської громади здобула І місце з футболу і перетягуванні канату, ІІ місце - Піддубний Володимир, ІІІ місце - Сопінський Василь в підніманні гирі.

16:12 03.06.2019

Юні друзі прикордонників (ФОТО. ВІДЕО)

28 травня 2019 року в Жашкові на стадіоні ім..Ю.Гагаріна працівниками Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки Жашківської міської ради разом з військовим комісаріатом було організовано та проведено військово-патріотичну гру юних друзів прикордонників, присвячену 101 річниці створення прикордонної службі та з нагоди дня вшанування ветерангів-прикордонників всіх поколінь.

14:50 30.05.2019

Прогноз погоди на 1-4 червня

На 1-2 червня. Мінлива хмарність. Місцями короткочасний дощ, гроза. Вітер переважно північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 13-18º, вдень 23-28º.

14:35 30.05.2019

Жашківські атлети – знову фіналісти змагань з перетягування канату

Справжні пристрасті розігрувалися вчора, 26 травня на майданчику національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) в м.Київ, де проходили одразу три змагання з перетягування канату: Чемпіонат України, Чемпіонат України серед студентів та Відкритий чемпіонат міста Київ.

14:59 27.05.2019

ЗНО-2019 (ВІДЕО)

У вівторок, 21 травня, в Україні розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного тестування. Першим оцінювався рівень знань  з математики. А вже у четвер, 23 травня було проведене обов’язкове для усіх учасників ЗНО з української мови і літератури, результати якого зараховуватимуться як державна підсумкова атестація навчального курсу з української мови, а також як вступний тест для бажаючих вступити до закладів вищої освіти в цьому році. У Жашкові регіональним центром оцінювання визначено два пункти тестування- міські школи №1 та №3.

11:23 27.05.2019

У Жашкові побільшає паркувальних кишень

У центрі Жашкова проводяться будівельні і ремонтні роботи, які не могли не привернути увагу громадськості. Ситуацію прокоментували у Жашківській міській раді.

15:37 24.05.2019

У Жашківській ОТГ започатковано нову традицію

129 випускників шкіл Жашківської міської об’єднаної громади взяли участь в урочистій ході, покладанні квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку та започаткуванні калинового саду. Разом зі своїми вчителями одинадцятикласники цього дня посадили сім кущів калини - як подарунок рідному місту та на добру згадку про цей день.

14:44 24.05.2019