Чоловіча та жіноча збірні Жашківської ОТГ вибороли срібло на Чемпіонаті України (ФОТО. ВІДЕО)

9 березня, в Міжнародному виставковому центрі (м.Київ) проходив Чемпіонат України з перетягування канату в приміщенні. За звання чемпіона боролися 14 чоловічих та 7 жіночих команд.

11:12 13.03.2019

Спорт на вихідних. Волейбол (ВІДЕО)

9 березня в спортивній залі Жашківської спеціалізованої школи №1 відбулась Першість Жашківського району з волейболу серед чоловіків. У змаганнях взяли участь збірні команди Жашківської громади - м. Жашків, м. Жашків (молодь), с. Скибин, Бузівської громади, Жашківського району - с. Нагірна. І місце в напруженій боротьбі виборола команда с.Скибин, ІІ місце - м. Жашків, ІІІ місце - с. Нагірна.

11:06 13.03.2019

Вшанування пам'яті Тараса Шевченка

4 березня в ошатній актовій залі зібралися учні 7-8 класів, щоб ушанувати пам'ять славетного земляка Тараса Григоровича Шевченка під час зустрічі «Весною земля щедро цвітом вкривається… »

15:09 07.03.2019

Юні леді підкорювали серця журі талантами і кмітливістю

3-го березня в Будинку дитячої та юнацької творчості відділом культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради було організовано конкурсно-розважальну програму «Юна леді». Взяти участь у ній виявили бажання п'ятеро дівчат, завдяки яким захід став справжнім святом весни, краси і талантів.

14:53 07.03.2019

Анонс. Волейбол

10 березня о 10:00 у спортивній залі Жашківської спеціалізованої школи №1 відбудеться відкритий турнір Жашківської міської об'єднаної громади з волейболу серед жінок, присвячений Міжнародному жіночому дню. Запрошуємо до участі та повболівати за команди!

12:33 06.03.2019

На Черкаському рингу (ФОТО. ВІДЕО)

В період із 27 лютого по 1 березня у м. Черкасах відбувся чемпіонат Черкаської області з боксу серед дорослих, 2000 років народження, та старше,  імені Самійла Кішки. В чемпіонаті взяли участь 192 боксери, із 25 команд області.

11:18 05.03.2019

Запрошуємо на театралізоване дійство "Веснонько чарівна"

Весноньку стрічаймо, зиму проводжаймо! Запрошуємо на театралізоване дійство "Веснонько чарівна", що відбудеться 10 березня на площі Соборній. Розпочнеться захід о 12:00 концертом інструментальної музики за участю Зразкового дитячого ансамблю гармоністів та дитячого ансамблю духових інструментів (с.Тетерівка). В програму заходу входять конкурси, розваги, спалювання опудала Зими, частування та ярмарка.

17:02 04.03.2019

Результати та статистика матчів 13-го та 14-го турів «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з фут залу 2018-19 років

93. «Жашків» – «УТК-2» 4:4 (1:0) Червона Ліга Арбітри: В'ячеслав Потайчук, Олег Андрощук Секретар-хронометрист: Володимир Комар Голи: Корець (14), Піддубний (28, 33), Бондар (36) – Король (22, 31, незабитий 10-м на 37 хв.), Кулик (забитий 10-м на 39 хв., 39 гол зі гри, незабитий 10-м на 40 хв.) 96. ФК «Жашків» – «Монте» 5:4 (3:2) Червона Ліга Арбітри: Олег Андрощук, Ігор Соболенко Секретар-хронометрист: Володимир Комар Голи: Корець (2, 13), Піддубний (7), Бабенко (27,39) – Бакіцький (8), Захваєв(17, 38), Гринчук (26)

14:33 04.03.2019

Жашківчани знову підкорювали Україну унікальним ансамблем сірникових інструментів (ФОТО. ВІДЕО)

На Всеукраїнському фестивалі сірникових рекордів представили кольорові картини, фігури, сувеніри, музичні інструменти і навіть велике крісло з сірників. В одному зі столичних кафе 1 березня пройшов Всеукраїнський фестиваль сірникових рекордів, на якому представлені кольорові картини із сірників, фігури, сувеніри, музичні інструменти і навіть велике крісло з незвичайного матеріалу. Свої вироби сюди привезли майстри копіткого мистецтва з різних куточків країни, повідомляє Ліга.net.

14:12 04.03.2019