Жашківські атлети вкотре підтвердили свій статус призерів змагань з перетягування канату всеукраїнського рівня

21 вересня у Києві чоловіча і жіноча збірні Жашківської громади взяли участь у Кубку України з перетягування канату (категорія - дорослі). І вкотре показали, що не готові поступатися статусом призерів: жінки здобули бронзу, чоловіки посіли другу сходинку.

09:07 23.09.2019

Рятівників Жашківщини вітали з професійним святом (ФОТО. ВІДЕО)

17 вересня сесійній залі Жашківської районної ради пройшли урочисті заходи з нагоди Дня рятівника. Вітали з професійним святом особовий склад Жашківського районного сектору Головного управління ДСНС України у Черкаській області.

15:27 17.09.2019

Прогноз погоди на 18-22 вересня

Атлантичний малорухливий циклон, який розкрутився до великих висот, продовжує визначати погодні умови у нашому регіоні. У тиловій, більш прохолодній частині цього атмосферного вихору очікується погода з показниками середньодобової температури повітря нижче кліматичних значень. 18 вересня за хмарної з проясненнями погоди максимальна температура повітря 13..18º. Часом очікується невеликий короткочасний дощ та пориви вітру 15-20 м/с.

14:36 17.09.2019

Із сесії міської ради. Стратегію розвитку Жашківської об’єднаної територіальної громади затвердили, як «живий  документ»

Минулого тижня відбулась 17 позачергова сесія міської ради VIII скликання, на порядок денний якої було винесено досить важливе питання  - затвердження «Стратегічного плану розвитку Жашківської об’єднаної територіальної громади на 2020-2027 роки».

11:44 17.09.2019

Ремонт доріг в Жашківській ОТГ (ВІДЕО)

У Жашківській міській ОТГ  щороку реалізовують численні плани і задуми, спрямовані на поліпшення стану доріг, залучаючи кошти як з місцевого, так і з обласного та державного бюджетів. Продовжується робота місцевої влади в даному напрямку і цьогоріч.

09:21 12.09.2019

Анонс. Волейбол

14 вересня в парку відпочинку на спортивному майданчику відбудеться волейбольний турнір серед чоловіків, а в спортивному залі Жашківської спеціалізованої школи №1 волейбольний турнір серед жінок присвячений Дню фізкультури і спорту о 9:00.

08:47 12.09.2019

День села в Вільшанка (ФОТО. ВІДЕО)

В день, коли Україна святкувала 28-му річницю своєї незалежності, подвійне свято мали мешканці села Вільшанка, що входить до складу Жашківської об’єднаної територіальної громади. 24 серпня жителі мальовничого ВІльшанецького краю відзначали День села. З цієї нагоди працівниками та аматорами будинку культури і, безпосередньо, виконуючою обов’язки старости Ніною Бень, було організовано справжнє родинне свято, головною окрасою якого стали учасники дійства-юні та дорослі, місцеві та гості з різних куточків Жашківщини.

10:27 09.09.2019