ОСББ. Шлях до комфорту і затишку оселі (ВІДЕО)

Одним із найефективніших способів, що сприяє вирішенню багатьох проблем, які існують сьогодні в житловій сфері,  визнано об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Тож протягом останніх років  Жашківська МР всіляко сприяє  створенню ОСББ, що дає можливість мешканцям  стати повноправними господарями свого будинку та прилеглої території, самостійно виконувати управлінські функції та здійснювати контроль  за спільним бюджетом, ремонтом будівлі, економією коштів на енергоносії, тощо.

09:25 17.04.2019

Творча зустріч із Павлом Полончуком

Павло Полончук - виконавець і композитор -  запрошує на творчу зустріч, що відбудеться 19 квітня о 15:00 в Жашківській центральній бібліотечній системі. В програмі твори сучасної фортепіанної музики (живий звук), власні композиції, твори Еріка Саті, Енніо Моріконе та ін.., спілкування з музикантом. Організатори: відділ культури, молодіжної політики, спорту та туризму, Жашківська дитяча музична школа та Жашківська центральна районна бібліотека.

11:08 16.04.2019

Учасники освітнього проекту "Вікривай Україну" зустрілися з міським головою

Учні Жашківської спеціалізованої школи №1 – активні учасники численних проектів та акцій. Зокрема, цьогоріч 15 представників 7-11 класів долучилися до освітнього  проекту  «Відкривай Україну». Команда із промовистою та амбітною назвою «Переможці» виконала умови І (шкільного) етапу, створивши куточок відпочинку. А наразі школярі реалізовують ІІ (міський) етап, який передбачає зустріч із представниками влади.

12:50 15.04.2019

Настільний теніс

13 квітня в спортивній залі Жашківської СПШ №1 відбувся Відкритий турнір Жашківської громади з настільного тенісу. В змаганнях взяли участь спортсмени Жашківської громади, Тального, Монастирищ, Ставищ.

11:10 15.04.2019

Долучайтеся до акції регулювання чисельності безпритульних тварин (ФОТО. ВІДЕО)

На запрошення Жашківської міської ради до нашої громади завітала команда Міжнародного благодійного фонду «4 лапи», аби реалізувати проект регулювання чисельності безпритульних тварин гуманним способом.

10:04 15.04.2019

Наше місто найкраще

Протягом квітня місяця в закладах дошкільної освіти традиційно проводиться Місячник саду і лісу.

16:10 11.04.2019

Жашківською міською радою здійснюватиметься  контроль за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення

У Жашківській міській раді вивчається й аналізується актуальне питання  «виведення трудових відносин з тіні». З цією метою відновлено роботу інспектора праці Жашківської ОТГ та комісії з питань дотримання вимог законодавства України про працю та легалізації трудових відносин з найманими працівниками.

15:57 11.04.2019

Відкритий чемпіонат України з дзюдо

5 - 6 квітня в м. Дніпро відбувся Відкритий чемпіонат України з дзюдо серед ветеранів в якому прийняли участь спортсмени з України, Іспанії, Грузії, Литви, Молдавії. Русін Володимир Миколайович - тренер ДЮКФП Жашківської громади посів 4 - 5 місце у ваговій категорії 90 кілограм, вікова категорія 45 - 49 років.

12:09 11.04.2019