Вітання з півстолітнім ювілеєм депутату Жашківської міської ради Петрові Васькевичу

Дата створення: 15:50 05.07.2018

Сьогодні, 5 липня, міський голова Ігор Цибровський та виконуюча обов’язки старости Вільшанського старостинського округу Жашківської міської ОТГ Ніна Бень привітали з днем народження  жителя с. Вільшанка, людину з активною громадянською позицією, депутата Жашківської міської ради VIII скликання Петра Васькевича. Застали віншувальники ювіляра за роботою у полі - Петро Васильович працює головним агрономом ПСП «Аскольд-Агро» і свою роботу, яку дуже любить, не полишає навіть у такі святкові дні.

УВАГА! Грант: 2,5 тис.євро на розвиток бізнесу для переселенців-підприємців

Дата створення: 08:42 05.07.2018

Міжнародна організація з міграції з підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з Донецької, Луганської областей та АР Крим запроваджує проект, відповідно до якого переселенці-підприємці і/або засновники підприємств (хто зареєстрований суб`єктом підприємницької діяльності більше 1 року) мають можливість отримати грант у розмірі 2,5 тис. євро. Для цього їм необхідно звернутися до нас щоб заповнити анкету, взяти участь у семінарі-тренінгу, розробити та подати на конкурс свої бізнес-плани.

Жашківська міська рада запрошує на "Купальську феєрію"

Дата створення: 10:58 04.07.2018

Жашківська міська рада запрошує на "Купальську феєрію"! 7 липня, о 16:00 біля міського будинку культури на вас чекають народні гуляння, духовий оркестр, театралізоване дійство, купальська лотерея, дискотека та пригощання. Долучайтеся до народних традицій!

Мовний табір та проект "Go camp" у Жашківській спеціалізованій школі №1 (відео та фото)

Дата створення: 16:38 03.07.2018

Вже не перший рік поспіль у Жашківській спеціалізованій школі №1 практикують мовні табори та вдруге беруть участь у проекті  "Go camp", за умовами якого до закладу приїздить волонтер з-за кордону, котрий допомагає школярам опанувати англійську мову.

Прогноз погоди на 4-7 липня

Дата створення: 16:15 03.07.2018

Липень — зеніт літа, його екватор, маківка, вершина. На Русі ж більш правдоподібним і логічним є пояснення походження назви місяця ЛИПЕНЬ від староруського слова «ліпий», «ліпший», що означає гарний.

Дорожня розмітка. Звернення громадян (відео)

Дата створення: 16:10 03.07.2018

Інтерв'ю з міським головою Ігорем Цибровським на тему благоустрою в ОТГ та звернень громадян.

Прогноз погоди на 29 червня - 3 липня. Штормове попередження

Дата створення: 18:21 28.06.2018

29 червня. Хмарно з проясненнями. Дощі, грози, вдень  місцями по області град та шквали 15-20 м/с. Вітер східний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 17..22º, вдень 25…30º, у Черкасах вночі 18..20º, вдень 27..29º.

Урочистості з нагоди Дня Конституції України

Дата створення: 17:52 28.06.2018

27 червня у Жашкові біля пам’ятника Т.Шевченка відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України за участю першого заступника голови РДА Юрія Барабаша, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Жашківської міської ради Олени Тернавської та помічника народного депутата України Валентина Ничипоренка- Марії Король.