У Скибині та Литвинівці проводяться роботи з вуличного освітлення

В переліку важливих питань, які стосуються розвитку інфраструктури Жашківської міської ОТГ – вуличне освітлення. Центр громади у свій час було освітлено на 100 %, тож, розуміючи, що освітлення- це ще й безпека руху пішоходів і водіїв та попередження злочинності, влада організовує роботи з освітлення в селах, котрі увійшли до складу ОТГ. Зоарема, минулого тижня розпочато втілення в життя проекту у  Скибині.

16:13 29.08.2019

Волонтерка-жашківчанка додала барв головному стадіону громади

На стадіоні ім..Ю.Гагаріна продовжуються активні роботи з благоустрою працівниками відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради (ВКМПСТ). Уже відремонтовано та пофарбовано трибуни, проводиться систематичне викошування території та догляд за футбольним полем.

14:32 11.08.2019

Скликання 16 чергової сесії Жашківської міської ради

28.08.2019 о 10:00 в залі засідань Жашківської районної ради відбудеться 16 чергова сесія Жашківської міської ради VIII скликання. На зібрання запрошуються депутати обласної, районної, міської рад, члени виконавчого комітету, голова Жашківської районної державної адміністрації, голова Жашківської районної ради, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

12:02 11.08.2019

Жашківський спортсмен Ярослав Черниш став срібним призером Чемпіонату світу з футболу

Ярослав Черниш чітко пам’ятає день, коли прийшов до тренувальної зали Жашківського дитячо-юнацього клубу фізичної підготовки. 16 вересня 2008 року він твердо вирішив займатися спортом. Спочатку – для покращення здоров’я і самопочуття.

08:46 06.08.2019

Анонс. Вечори танців продовжуються

11 серпня о 16:00 проходитиме традиційний вечір танців під відкритим небом. У програмі заходу: жива музика духового оркестру, пісні у виконанні жіночого вокального ансамблю Безпечнівського сільського будинку культури «Джерела», декламування віршів.

08:28 06.08.2019

У районі обговорювали проблеми роботи медичних закладів та закладів освіти (ВІДЕО)

30 липня в сесійній залі Жашківської районної ради відбулася робоча зустріч т.в.о. голови, першого заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації Т. Висоцького  з керівництвом Жашківської районної державної адміністрації, Жашківської районної ради, головами об’єднаних територіальних  громад району, депутатами Жашківської районної ради, Жашківської міської ради.

08:04 05.08.2019