Хочеться, щоб у боротьбі за чистоту перемагав здоровий глузд (ФОТОФАКТ)

На фото – жителі Скибина, котрі, проминувши полігон для твердих побутових відходів на окраїні свого села, привезли кільканадцять мішків з непотребом ледь не в центр Жашкова. 18 квітня, поблизу Центральної аптеки, 10:00. Без зайвих сумлінь, сміття громадяни вирішили залишити обабіч дороги, мовляв, комунальники заберуть. Коли їм зробили зауваження, вони категорично замахали руками: «Ми в ОТГ, ми маємо право!». А як ви вважаєте:  чи правильно діяли жителі Скибина? Чи правильно чинять ті, хто залишає пакети зі сміттям обабіч доріг, в урнах – не розраховуючись за вивезення сміття? Як боротися за чистоту, щоб перемагав здоровий глузд?

12:25 19.04.2019

Колектив із Жашкова виборов срібло на Національному чемпіонаті фольклору

У Вінниці пройшов II НАЦІОНАЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ З ФОЛЬКЛОРУ «EUROFOLK-Вінниця 2019», в якому взяв участь народний аматорський фольклорно-обрядовий колектив «Спадщина» Жашківського районного будинку культури ім. П. Демуцького (керівник Віра Красномовець). За звання кращого боролися 131 колектив у 5 номінаціях, і  «Спадщині» вдалося вибороти почесне 2 місце в номінації «Групи фольклорних пісень, сучасна обробка фольклорної музики (хори та ансамблі)». З фестивалю учасники привезли дипломи, подяки, медалі, а також запрошення на участь в продовженні фестивалю, яке відбудеться в Болгарії.  Наразі учасники колективу готуються до ІХ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної творчості «Червона калина», що проходитиме з 14 по 16 червня в м.Кривий Ріг – виступатимуть у номінації «фольклорні гурти».

12:13 19.04.2019

Українські козаки презентували Жашкову саджанці сосон

У рамках акцій озеленення у Жашкові висадили 100 сосон. Посадковий матеріал презентували  представники Чорноморського Українського козацтва за ініціативи Сергія Гнатюка та Петра Скорка. Саджанці «оселилися» в зелених зонах міста й біля пам’ятників.

11:09 18.04.2019

ОСББ. Шлях до комфорту і затишку оселі (ВІДЕО)

Одним із найефективніших способів, що сприяє вирішенню багатьох проблем, які існують сьогодні в житловій сфері,  визнано об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Тож протягом останніх років  Жашківська МР всіляко сприяє  створенню ОСББ, що дає можливість мешканцям  стати повноправними господарями свого будинку та прилеглої території, самостійно виконувати управлінські функції та здійснювати контроль  за спільним бюджетом, ремонтом будівлі, економією коштів на енергоносії, тощо.

09:25 17.04.2019

Творча зустріч із Павлом Полончуком

Павло Полончук - виконавець і композитор -  запрошує на творчу зустріч, що відбудеться 19 квітня о 15:00 в Жашківській центральній бібліотечній системі. В програмі твори сучасної фортепіанної музики (живий звук), власні композиції, твори Еріка Саті, Енніо Моріконе та ін.., спілкування з музикантом. Організатори: відділ культури, молодіжної політики, спорту та туризму, Жашківська дитяча музична школа та Жашківська центральна районна бібліотека.

11:08 16.04.2019

Учасники освітнього проекту "Вікривай Україну" зустрілися з міським головою

Учні Жашківської спеціалізованої школи №1 – активні учасники численних проектів та акцій. Зокрема, цьогоріч 15 представників 7-11 класів долучилися до освітнього  проекту  «Відкривай Україну». Команда із промовистою та амбітною назвою «Переможці» виконала умови І (шкільного) етапу, створивши куточок відпочинку. А наразі школярі реалізовують ІІ (міський) етап, який передбачає зустріч із представниками влади.

12:50 15.04.2019

Настільний теніс

13 квітня в спортивній залі Жашківської СПШ №1 відбувся Відкритий турнір Жашківської громади з настільного тенісу. В змаганнях взяли участь спортсмени Жашківської громади, Тального, Монастирищ, Ставищ.

11:10 15.04.2019

Долучайтеся до акції регулювання чисельності безпритульних тварин (ФОТО. ВІДЕО)

На запрошення Жашківської міської ради до нашої громади завітала команда Міжнародного благодійного фонду «4 лапи», аби реалізувати проект регулювання чисельності безпритульних тварин гуманним способом.

10:04 15.04.2019