«Едем» на наймасштабнішій події року – Всеукраїнському Чемпіонаті Art Dance-2019

11 травня у Києві відбулася наймасштабніша подія року - фінал Всеукраїнського Чемпіонату Art Dance-2019. Протягом всього року організатори та професійне журі відвідали 7 міст України в пошуках кращих та сильних танцюристів.

11:58 20.05.2019

Танцювальний колектив «Onyx». VI Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «GLOBAL - DANCE»

11-12 травня  в м.Умань проходив VI Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «GLOBAL - DANCE». Із двома хореографічними постановками на головній уманській сцені виступав танцювальний колектив «Onyx» (кер.Антоніна Горобець).

11:27 20.05.2019

Дебют «Світанку»

Цьогоріч виповнюється 69 років Жашківському міському будинку культури. Так склалося, що за всю історію функціонування закладу жоден танцювальний колектив не брав участь у хореографічних фестивалях та конкурсах.

10:38 20.05.2019

День матері в Литвинівці (ФОТО)

14 травня  в приміщенні Литвинівського сільського будинку культури відбувся святковий концерт до Міжнародного Дня Матері за участю Литвинівського закладу середньої освіти І-ІІ ступенів, закладу дошкільної освіти «Дзвіночок» та учасників художньої самодіяльності СБК.

09:44 20.05.2019

Кращі учні - знавці предмета «Захист Вітчизни» 2019

74 учня закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти області отримали  обласні почесні відзнаки «Відмінник захисту Вітчизни» і серед них активні учасники та переможці різноманітних військово-патріотичних заходів, випускник СПШ №1 Чуб Владислав Ігорович та випускник ЗЗСО№5 Кравчук Дмитро Павлович.

23:29 15.05.2019

Міні-футбол

9 травня в парку відпочинку, що біля Жашківського РБК, на спортивному майданчику відбувся турнір з міні-футболу до Дня Перемоги. У змаганнях взяли участь команди Жашківської громади - ФСК "Жашків" (ветерани), (молодь), "Cтеп" (Городище), Бузівська громада. У цікавій і напруженій боротьбі перемогу святкувала команда "Степ" (Городище), ІІ місце - ФСК "Жашків"(молодь), ІІІ місце - ФСК "Жашків" (ветерани), ІV місце - Бузівська громада.

16:07 14.05.2019

9 травня – радість і смуток (ФОТОЗВІТ)

День пам’яті та примирення 8 травня і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня жителі Жашківської міської об’єднаної територіальної громади взяли участь  у численних заходах, організованих на районному та місцевому рівнях.

15:56 14.05.2019

Анонс. Засідання робочої групи з розробки Стратегії Жашківської ОТГ

Жашківська міська рада запрошує взяти участь в роботі засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Жашківської ОТГ до 2027 року, яке відбудеться 17.05.2019  о 10-00  на базі кінно-спортивного комплексу «Parade Allure» у м. Жашків  вул. Віктора Лисака,6.

15:15 14.05.2019

Відкритий чемпіонат Жашківської ОТГ з боксу (ВІДЕО)

У Жашківській міській об'єднаній територіальній громаді активно проводяться спортивні дійства. Так, днями, на базі ДНЗ «Жашківський АТПЛ»  відбувся відкритий Чемпіонат Жашківської ОТГ з боксу, присвячений Міжнародному дню спорту на благо миру та розвитку і Всесвітньому дню здоров'я.

12:45 13.05.2019

Заходи з нагоди річниці Чорнобильської трагедії (ФОТО. ВІДЕО)

У Жашкові відбулися заходи за нагоди річниці Чорнобильської трагедії, в яких взяли участь ліквідатори та постраждалі від наслідків аварії на ЧАЕС, представники трудових колективів, громадськість, представники влади, зокрема - і міський голова Ігор Цибровський.

12:33 13.05.2019