Третій регіональний фестиваль з робототехніки (ФОТО. ВІДЕО)

27 січня 2019 року відбувся третій регіональний фестиваль з робототехніки. У Фестивалі приймали участь понад 500 учнів, які представляють 128 команд загальноосвітніх навчальних закладів не лише Черкаської, а й Миколаївської області та м.Києва.

11:04 04.02.2019

Спорт на вихідних. Шахи. Волейбол. Футзал. Панкратіон. Дзюдо

Шахи. 2 лютого 2019 року в приміщенні Жашківської районної центральної бібліотеки відбулась відкрита Першість Жашківської громади з шахів. У змаганнях взяли участь 44 любителі з Жашківської громади, Жашківського району - с. Леміщиха, с. Житники, с.Червоний Кут, Бузівської громади, Соколівської громади, м. Тараща, м. Монастирище, м. Тальне, м. Рокитне, с.Синява.

10:05 04.02.2019

ОСББ мають можливість взяти участь у проекті "HOUSES"

Стартував проект "Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень" (HOUSES), який фінансується Європейським Союзом та впроваджується ПРООН в Україні. Проект надаватиме підтримку у створенні нових та зміцненні потенціалі існуючих ОСББ, а також інформуватиме населення про переваги впровадження енергоефективних рішень у житловому секторі.

12:48 31.01.2019

Анонс. Шахи

2 лютого 2019 року в приміщенні Жашківської центральної районної бібліотеки відбудеться відкрита Першість Жашківської громади із шахів. Запрошуються усі бажаючі. Реєстрація учасників з 9:00 до 9:45, початок змагань о 10:00. Прохання до учасників, у кого є шаховий інвентар, взяти на змагання!

11:38 30.01.2019

АМУ звернулася до Глави Уряду з проханням відмінити заборону розміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів на депозитах

23 січня Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках», якою заборонив до кінця 2019 року розміщувати тимчасово вільні кошти загального фонду місцевих бюджетів на депозитних рахунках. Проект був підготовлений Міністерством фінансів України.

08:41 30.01.2019

Військова служба за контрактом

Жашківський районний військовий комісаріат проводить набір громадян України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом до Збройних Сил України у бойові військові частини та військові частини, які не залучаються до виконання завдань в зоні проведення АТО, а саме:

15:32 28.01.2019

Прогноз погоди на 29 січня - 2 лютого

Зараз на Жашківщині утримується морозна зимня погода. Дерева стоять у паморозі як лісові красуні. Але уже завтра до нашого краю стримано і поступово рухається тепла повітряна маса, пов’язана з Балтійським циклоном.

15:20 28.01.2019