День працівників освіти (ВІДЕО)

На початку жовтня спільнота України святкує День працівників освіти. Цей день є особливим для освітян, серед яких керівники навчальних закладів, учителі, вихователі, керівники гуртків, адміністративно-господарський, навчально-допоміжний персонал, робітники та службовці установ освіти.

11:26 05.10.2019

Благоустрій та ремонт доріг в громаді (ФОТО. ВІДЕО)

Цьогоріч у Жашкові за рахунок державного бюджету, на умовах співфінансування з бюджету громади поточним ремонтом було охоплено аварійні ділянки по вулицях Миру, Спортивна, Київська та Княгині Ольги. Увійшла до переліку цих  об’єктів і дорога від траси Київ-Одеса до села Вільшанка, де наразі ремонтні роботи також успішно завершено. Подбали у Жашківській міській раді і про вирішення проблемних питань, що існували на вулиці Княгині Ольги, в районі розташування загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№ 5. Поповнюється Жашківська ОТГ і осередками спортивного дозвілля. Зокрема у міській школі № 1 на завершальному етапі будівництво футбольного поля зі штучним покриттям.

15:28 04.10.2019

У районі вітали людей поважного віку

1 жовтня у читальній залі Жашківської центральної районної бібліотеки ім. Д.Гуменної відбувся районний захід з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана. На зустріч-концерт «Життя прожить - не поле перейти» завітало чимало жашківчан поважного віку.

15:04 04.10.2019

Увага! Тимчасове відключення водопостачання

ЖАШКІВСЬКЕ ВУЖКГ ІНФОРМУЄ: У зв’язку із поривом труби на центральному водогоні по вул..8 Березня без водопостачання тимчасово залишаться жителі вулиць 8 Березня, Боженка та пров.Боженка. Працівниками ВУЖКГ проводяться роботи з ліквідації аварійної ситуації та виконання підготовчих робіт із заміни труби і запірної арматури на перехресті пров.Боженка – 8 Березня протяжністю 22 погонних метри. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

11:25 04.10.2019

Спортивний туризм. Випробування на міцність (ВІДЕО)

120 метрів мотузки, 55 карабінів, 8 страхувальних систем, 2 пневматичні рушниці із сотнею набоїв та хитромудра смуга перешкод – знадобилися організаторам для створення атмосфери азартних спортивно-туристичних змагань. 27 вересня на стадіоні імені Юрія Гагаріна в Жашкові пройшли відкриті змагання з пішохідного туризму серед працівників освіти і культури, депутатського корпусу та жителів Жашківської ОТГ з нагоди Всесвітнього Дня туризму.

18:31 03.10.2019

Інформує Жашківське ВУЖКГ. Благоустрій територій, вуличне освітлення.

Сьогодні, 3 жовтня, продовжувалися роботи із встановлення дитячого майданчика та благоустрою прилеглої території до тротуару від вул.Героїв АТО до вул..Перемоги, по вул..Євгенії Любомської, по вул.Захисників України (біля місця встановлення пам’ятного знака учасникам та загиблим новітнім Героям-Борцям за волю та незалежність України).

16:14 03.10.2019

Інформує Жашківське ВУЖКГ.  У місті встановлюється дитячий майданчик та продовжуються роботи з благоустрою

На прохання батьків, котрі відпочивають і займаються спортом у парку біля Жашківського районного будинку культури, -  сьогодні, 2 жовтня комунальниками встановлюється дитячий майданчик. Ігровий комплекс на суму 110 019 грн. придбано за кошти бюджету громади.

12:56 02.10.2019

У Жашківській громаді привітали бібліотекарів із професійним святом

Що означає бути бібліотекарем? Частіше всього відповідають однаково – видавати книги читачам. Більшість людей вважають, що робота бібліотекаря проста й одноманітна, що в книгозбірні може працювати будь-хто, і дуже дивуються, коли дізнаються, що бібліотечна професія потребує підготовки та знань.

09:29 01.10.2019