Жашківські атлети – знову фіналісти змагань з перетягування канату

Справжні пристрасті розігрувалися вчора, 26 травня на майданчику національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) в м.Київ, де проходили одразу три змагання з перетягування канату: Чемпіонат України, Чемпіонат України серед студентів та Відкритий чемпіонат міста Київ.

14:59 27.05.2019

ЗНО-2019 (ВІДЕО)

У вівторок, 21 травня, в Україні розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного тестування. Першим оцінювався рівень знань  з математики. А вже у четвер, 23 травня було проведене обов’язкове для усіх учасників ЗНО з української мови і літератури, результати якого зараховуватимуться як державна підсумкова атестація навчального курсу з української мови, а також як вступний тест для бажаючих вступити до закладів вищої освіти в цьому році. У Жашкові регіональним центром оцінювання визначено два пункти тестування- міські школи №1 та №3.

11:23 27.05.2019

У Жашкові побільшає паркувальних кишень

У центрі Жашкова проводяться будівельні і ремонтні роботи, які не могли не привернути увагу громадськості. Ситуацію прокоментували у Жашківській міській раді.

15:37 24.05.2019

У Жашківській ОТГ започатковано нову традицію

129 випускників шкіл Жашківської міської об’єднаної громади взяли участь в урочистій ході, покладанні квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку та започаткуванні калинового саду. Разом зі своїми вчителями одинадцятикласники цього дня посадили сім кущів калини - як подарунок рідному місту та на добру згадку про цей день.

14:44 24.05.2019

Анонс. Туристичний зліт

Відділ культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради та Туристичний клуб «Блудний грунь» запрошують взяти участь у Першому відкритому туристичному зльоті Жашківської громади. Випробувати себе на міцність і витривалість пропонується командам структурних підрозділів апарату виконавчого комітету, виконкому, депутатському корпусу, відділів (працівників освіти і культури) і комунальних підприємств Жашківської міської ради та жителів Жашківської ОТГ.

10:15 23.05.2019

Анонс. Сесія

29 травня 2019 року о 10:00 в залі засідань Жашківської районної ради відбудеться 14 сесія Жашківської міської ради VIII скликання. На зібрання запрошуються депутати обласної, районної, міської рад, члени виконавчого комітету, голова Жашківської районної державної адміністрації, голова Жашківської районної ради, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

16:50 21.05.2019

Збірна Жашківської громади з баскетболу вийшла у фінал Першості Черкаської області

«Діди зуміли!» - так жартома у Facebook прокоментував непересічну подію в житті збірної Жашківської ОТГ з баскетболу один із членів цієї команди. Річ у тім, що до нашої збірної входять спортсмени віком від 30 до 46 років, а змагатися їм доводиться із студентськими командами. І жашківчани не просто змагаються, а й виборюють перемогу!

12:53 20.05.2019