Жашківські гармоністи отримали перемоги у міжнародному конкурсі

Нещодавно відбувся міжнародний інтернет-конкурс Festival Contest (Італія, м. Ріміні). Участь у творчому змаганні взяли вихованці Зразкового дитячого ансамблю гармоністів (художній керівник – Іван Сухий). За результатами інтернет-голосуваня юні жашківчани отримали десять перемог. Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».

10:53 13.02.2019

"ЕДЕМ" - ЗОЛОТИЙ ЧЕМПІОН!

8 ЛЮТОГО У КИЄВІ ВІДБУВСЯ IV ТУР на фінал чемпіонату України з хореографічного мистецтва «ART DANCE-2019». Народний хореографічний колектив "ЕДЕМ" завоювали титул ЗОЛОТИХ ЧЕМПІОНІВ і цим самим пройшли у фінал, який відбудеться у травні цього року. Колективом було представлено 4 номери з який "Шоколадний бум" ( середня група) та "BlackAndWhite" (старша група) взяли срібло. Хочемо зауважити, що це були прем"єри. "Посвята Жінці" - Золото Також маємо одну бронзу за номер "Pace of life". Виступи учасників чемпіонату оцінювало зіркове журі, зокрема Ілона Гвоздьова, Грег Чапкіс, Євгеній Кот та Богдан Урхов.

16:35 11.02.2019

Спорт на вихідних. Волейбол. Футзал. Панкратіон. Бокс

ВОЛЕЙБОЛ. 9 лютого в спортивному залі Баштечківського ЗЗСО відбувся відкритий турнір з волейболу серед чоловіків, присвячений пам'яті Ковальського Петра Нестеровича, в змаганнях взяли участь команда Жашківської громади - с. Скибин, Бузівської громади, Жашківського району - с. Нагірна, с. Баштечки. У напруженій боротьбі команда с.Скибин виборола І місце.

15:42 11.02.2019

Волейбольний турнір пам'яті Павла Дзьоми (ВІДЕО)

2 лютого у с.Тетерівка пройшов волейбольний турнір пам’яті вчителя фізичної культури Тетерівської школи Павла Петровича Дзьоми. Володарями перехідного кубака стали і торішні переможці – команда м.Жашків. Срібло в турнірі взяли спортсмени с.Скибин.

11:35 06.02.2019

Лінійка-реквієм, присвячена пам'яті Віталія Кравченка (ВІДЕО)

З метою вшанування воїнів, загиблих від проросійської чуми, у міській спеціалізованій школі № 1  проведено лінійку-реквієм, присвячену пам’яті нашого земляка, учасника АТО Віталія Кравченка, який загинув на фронті 7 лютого 2015 року.

11:16 06.02.2019

Жашківською міською радою організовано довіз школярів із с.Леміщиха (ФОТО. ВІДЕО)

У галузі освіти Жашківської міської об’єднаної громади роблять ставку не лише на якості знань, а й на забезпеченні комфорту для учнів та педагогів. З цією метою протягом 2018 року проводилися ремонти у школах, закладах дошкілля й позашкілля, організовано самостійне якісне харчування, здійснено заходи щодо пожежної безпеки. Не менш важливий вектор в системі освіти ОТГ – організація довозу дітей до шкіл і дитсадків.

10:34 06.02.2019