Творча зустріч із Павлом Полончуком

Павло Полончук - виконавець і композитор -  запрошує на творчу зустріч, що відбудеться 19 квітня о 15:00 в Жашківській центральній бібліотечній системі. В програмі твори сучасної фортепіанної музики (живий звук), власні композиції, твори Еріка Саті, Енніо Моріконе та ін.., спілкування з музикантом. Організатори: відділ культури, молодіжної політики, спорту та туризму, Жашківська дитяча музична школа та Жашківська центральна районна бібліотека.

11:08 16.04.2019

Учасники освітнього проекту "Вікривай Україну" зустрілися з міським головою

Учні Жашківської спеціалізованої школи №1 – активні учасники численних проектів та акцій. Зокрема, цьогоріч 15 представників 7-11 класів долучилися до освітнього  проекту  «Відкривай Україну». Команда із промовистою та амбітною назвою «Переможці» виконала умови І (шкільного) етапу, створивши куточок відпочинку. А наразі школярі реалізовують ІІ (міський) етап, який передбачає зустріч із представниками влади.

12:50 15.04.2019

Настільний теніс

13 квітня в спортивній залі Жашківської СПШ №1 відбувся Відкритий турнір Жашківської громади з настільного тенісу. В змаганнях взяли участь спортсмени Жашківської громади, Тального, Монастирищ, Ставищ.

11:10 15.04.2019

Долучайтеся до акції регулювання чисельності безпритульних тварин (ФОТО. ВІДЕО)

На запрошення Жашківської міської ради до нашої громади завітала команда Міжнародного благодійного фонду «4 лапи», аби реалізувати проект регулювання чисельності безпритульних тварин гуманним способом.

10:04 15.04.2019

Наше місто найкраще

Протягом квітня місяця в закладах дошкільної освіти традиційно проводиться Місячник саду і лісу.

16:10 11.04.2019

Жашківською міською радою здійснюватиметься  контроль за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення

У Жашківській міській раді вивчається й аналізується актуальне питання  «виведення трудових відносин з тіні». З цією метою відновлено роботу інспектора праці Жашківської ОТГ та комісії з питань дотримання вимог законодавства України про працю та легалізації трудових відносин з найманими працівниками.

15:57 11.04.2019

Відкритий чемпіонат України з дзюдо

5 - 6 квітня в м. Дніпро відбувся Відкритий чемпіонат України з дзюдо серед ветеранів в якому прийняли участь спортсмени з України, Іспанії, Грузії, Литви, Молдавії. Русін Володимир Миколайович - тренер ДЮКФП Жашківської громади посів 4 - 5 місце у ваговій категорії 90 кілограм, вікова категорія 45 - 49 років.

12:09 11.04.2019

Звіт начальника поліції Жашківського району перед населенням за 2018 рік

Пердставники органу самоврядування Жашківської міської об'єднаної громади не залишаються осторонь подій в ОТГ, в тому числі і тих, які стосуються правопорушень. На звернення депутатів про стан криміногенної ситуації в Жашківській громаді, начальником Жашківського відділення поліції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Олегом Бриндаком надано звіт за 2018 рік.

16:35 10.04.2019

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Жашківської міської ради

5 квітня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Жашківської міської ради. В ході зібрання його учасники затвердили та погодили паспорти бюджетних програм місцевого бюджету на 2109 рік та паспорти в новій редакції.

16:28 10.04.2019

Анонс. Настільний теніс

13 квітня у спортивній залі Жашківської спеціалізованої школи №1 відбудеться Відкритий турнір Жашківської громади з настільного тенісу серед чоловіків. Реєстрація о 10:00, початок о 10:30. До участі запрошуються переможці і призери міжнародних, всеукраїнських, обласних і районних змагань.

09:04 09.04.2019