Благодійним фондом подаровано автомобіль для транспортування продуктів харчування до закладів освіти

Благодійним фондом «Нова громада»  передано в дарунок Жашківській міській раді автомобіль – FORD TRANSIT, вартістю 110 367 грн. Спеціалізований маловантажний фургон, передбачається, використовуватиметься відділом освіти Жашківської міської ради для доставки продуктів харчування до шкіл та дитсадків.

10:22 15.10.2019

Підтримаймо наших захисників

ГОЛОВАМ  ОТГ,  ГОЛОВАМ  СІЛЬСЬКИХ  РАД,   КЕРІВНИКАМ  ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, ПРИВАТНИМ  ПІДПРИЄМЦЯМ

10:15 15.10.2019

Поточний ремонт дороги на вул.Вишневій, м.Жашків (ФОТО. ВІДЕО)

Цього тижня на вулиці Вишневій міста Жашків проводився поточний ремонт дороги методом підсипання сумішшю гранвідсіву. У бюджеті громади передбачено близько 840 тисяч гривень на поточний ремонт доріг на вулицях Ю.Кондратюка, І.Сірка, Вишневій у Жашкові та на вулиці Садовій у Литвинівці. Передбачається, згаданий метод ремонту дорожнього покриття застосовуватиметься на бічних дорогах.

12:29 12.10.2019

Жашківське ВУЖКГ інформує

У зв’язу із тим, що по вул.Боженка і пров.Боженка термін експлуатації труби центрального водогону вийшов, на працівниками ВУЖКГ проводяться роботи по ЇЇ заміні. Наразі вздовж водогону, протяжністю 100 метрів знайдено всі до нього підключення споживачів. І 11 жовтня проводитимуться роботи по заміні труби водопроводу та п’ять підключень абонентів.

09:32 11.10.2019

Анонс. День музики

8 жовтня о 15.00 у приміщені Будинку дитячої та юнацької творчості відбудеться концертз нагоди Міжнародного дня музики. Організатори: педагоги та учні комунального закладу "Мистецька школа " Жашківської міської ради. Вхід вільний.

21:13 07.10.2019

Вечір дозвілля "для тих, кому за..." з нагоди Дня людей похилого віку

Вечір дозвілля «для тих, кому за…» з нагоди Дня людей похилого віку відбувся у стінах Будинку дитячої та юнацької творчості 6 жовтня, організований відділом культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради.

21:06 07.10.2019