У Жашківській ОТГ заборонили нічний продаж алкоголю

Виконкомом Жашківської міської ради погоджено рішення, яким регламентується режим роботи підприємств, установ, організацій сфери обслуговування та продаж алкогольних напоїв у проміжку з 22:00 до 8:00 години.

14:16 01.08.2019

Оздоровчий семінар від братів Галагузів для жашківських спортсменів (ФОТО. ВІДЕО)

Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки, що діє на базі Жашківської спеціалізованої школи №1, знову приймав почесних гостей - багаторазових чемпіонів та рекордсменів світу з пауерліфтингу серед професіоналів і багаторазових чемпіонів України з кросфіту Віктора та Антона Галагузів. Зірки великого спорту уже не вперше у Жашкові. У свій час вони відвідували місцевий спортклуб та навіть давали майстер-класи нашим спортсменам. Днями ж титани кросфіту провели для членів ДЮКФП оздоровчий семінар. Детальніше - у відеоматеріалі.

12:36 31.07.2019

Вечір танців під відкритим небом отримав інший формат

28 липня, в неділю, відділом культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради (ВКМПСТ) знову був організований вечір танців під відкритим небом «для тих, кому за…» . Зазвичай танці відбуваються під звуки духового оркестру під керівництвом Андрія Верталецького. Цього разу організатори розважальну програму доповнили піснями у виконанні жіночого вокального ансамблю «Горлиця» Марійківського сільського клубу (кер.Василь Самборський) та продекламованою Віталієм Білозіром власною поезією.

12:22 31.07.2019

Жашківчани - переможці турніру Черкаської області зі стрітболу

28 липня в смт. Маньківка відбувся турнір Черкаської області зі стрітболу, в якому взяли участь збірна команда Жашківської громади, дві команди смт. Маньківка, м. Черкаси, м. Монастирище, м. Умань, Соколівська громада. У півфіналі наші баскетболісти перемогли збірну команду м. Черкас, а у фіналі м. Монастирище і стали переможцями турніру.

10:31 31.07.2019

У Жашківському міському будинку культури започатковано ляльковий театр

Не перестає дивувати креативністю та відданістю своїй справі директор Жашківського міського будинку культури – Рибаченко Катерина Миколаївна. Саме нею для всебічного розвитку дитячих здібностей було запропоновано створити ляльковий театр, ролі в якому гратимуть юні вихованці МБК.

14:34 30.07.2019

За півроку у Жашківській ОТГ зафіксовано 15 пожеж

Жашківським РС УДСНС України у Черкаській області проаналізовано стан з пожежами та наслідками від них в Жашківській ОТГ, так протягом шести місяців 2019 року на території Жашківської ОТГ зареєстровано 15 пожеж, що відповідає аналогічному періоду 2019 року.

10:07 23.07.2019

Юлія Матту: "Проміняти столицю на невеличке містечко легко – якщо умієш знаходити можливості і перспективи"

Знайти вільну хвилину для інтерв’ю Юлії важко. Вона викладає англійську, вчить польську, займається перекладами, публікується в різних виданнях, має колонку і в газеті «Культура і життя», при цьому не полишає роботу бібліотекаря. Зараз вона «гастролює» із презентацією своєї нової книги «Коли злітають літаки». Це вже третя її повість. Писати і вдосконалюватись – то внутрішня потреба.

08:32 23.07.2019

Футбол. Кубок пам'яті воїнів-афганців Ставищенщини

7 липня 2019 року на Ставищенській землі відбувся 22-й міжобласний футбольний турнір на кубок «Пам'яті воїнів-афганців Ставищенщини». З кожним роком все більше команд виявляють бажання взяти участь саме в таких турнірах пам'яті.

09:24 22.07.2019

Відбулася зустріч Валентина Ничипоренка з громадянами

17 липня в Жашківському районному будинку культури імені П.Демуцького відбулася зустріч народного депутата України Валентина Ничипоренка із громадянами. Валентин Миколайович щороку звітує перед жителями усіх населених пунктів округу про свою депутатську діяльність, дає відповіді на їхні питання. Вважає, саме таке безпосереднє спілкування з громадянами дає можливість визначити потреби і проблеми як окремої громади, так і українців загалом.

20:07 19.07.2019

Прогноз погоди на 18-19 липня

Атмосферний фронт Балтійського циклону ще завтра зумовить невеликі короткочасні дощі, вдень у супроводі гроз. У тиловій частині циклону зберігатиметься помірно тепла погода. Надалі до кінця робочого тижня виступ антициклону із заходу витіснить опади, температура повітря не зазнає суттєвих змін: вночі 10-15º, в денні години 21-26º. А у вихідні зі зміною вітру на південний очікуємо на справжнє тепло 24-29º та короткочасні дощі.

14:49 16.07.2019