Наше місто найкраще

Протягом квітня місяця в закладах дошкільної освіти традиційно проводиться Місячник саду і лісу.

16:10 11.04.2019

Жашківською міською радою здійснюватиметься  контроль за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення

У Жашківській міській раді вивчається й аналізується актуальне питання  «виведення трудових відносин з тіні». З цією метою відновлено роботу інспектора праці Жашківської ОТГ та комісії з питань дотримання вимог законодавства України про працю та легалізації трудових відносин з найманими працівниками.

15:57 11.04.2019

Відкритий чемпіонат України з дзюдо

5 - 6 квітня в м. Дніпро відбувся Відкритий чемпіонат України з дзюдо серед ветеранів в якому прийняли участь спортсмени з України, Іспанії, Грузії, Литви, Молдавії. Русін Володимир Миколайович - тренер ДЮКФП Жашківської громади посів 4 - 5 місце у ваговій категорії 90 кілограм, вікова категорія 45 - 49 років.

12:09 11.04.2019

Звіт начальника поліції Жашківського району перед населенням за 2018 рік

Пердставники органу самоврядування Жашківської міської об'єднаної громади не залишаються осторонь подій в ОТГ, в тому числі і тих, які стосуються правопорушень. На звернення депутатів про стан криміногенної ситуації в Жашківській громаді, начальником Жашківського відділення поліції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Олегом Бриндаком надано звіт за 2018 рік.

16:35 10.04.2019

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Жашківської міської ради

5 квітня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Жашківської міської ради. В ході зібрання його учасники затвердили та погодили паспорти бюджетних програм місцевого бюджету на 2109 рік та паспорти в новій редакції.

16:28 10.04.2019

Анонс. Настільний теніс

13 квітня у спортивній залі Жашківської спеціалізованої школи №1 відбудеться Відкритий турнір Жашківської громади з настільного тенісу серед чоловіків. Реєстрація о 10:00, початок о 10:30. До участі запрошуються переможці і призери міжнародних, всеукраїнських, обласних і районних змагань.

09:04 09.04.2019

У громаді проводиться ремонт доріг (ФОТО. ВІДЕО)

Дороги- важлива і невідємна частина інфраструктури та життєдіяльності населеного пункту, адже не в останню чергу по стану доріг оцінюють господарювання місцевої влади. Тому одне із пріоритетних завдань, яке ставить перед собою крівництво Жашківської міської громади- покращення стану доріг.  Наразі ремонтом охоплено вулиці з існуючим асфальтобетонним покриттям. Ремонтують дороги у місті двома ефективними та перевіреними способами: струйним (із використанням спеціальної машини) та за допомогою укладання гарячих асфальтобетонних сумішей.

08:24 09.04.2019

Спортивно-туристичний квест. У Жашкові пройшли відкриті змагання із паркового орієнтування (ФОТО. ВІДЕО)

Квест, що сприяє зміцненню здоров'я та розвитку інтелекту. 4 квітня на стадіоні ім.Юрія Гагаріна  провели  Відкриті особисто-командні змагання із паркового орієнтування серед команд Жашківської ОТГ.

08:13 09.04.2019

Територія живого звуку. До жашківських гармоністів завітали експедитори з «Ukraїner» (ФОТО. ВІДЕО)

У Жашкові з експедицією побували учасники проекту "Ukraїner" - суспільно-культурного мультимедійного видання. Мали нагоду гості відвідати Жашківщину на запрошення відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради у червні 2018 року, а наразі уже опублікували натхненну розповідь про те, що і хто їх вразив у наших краях (читай тут: Живий музей гармоніки у Жашкові).

21:12 08.04.2019

Кубок Звенигора (ФОТО. ВІДЕО)

У період з 28 по 30 березня в м. Звенигородка відбувся III-й Всеукраїнський турнір з боксу "Кубок Звенигора". У змаганнях взяли участь більше 150 боксерів з Вінницької, Київської, Одеської, та Черкаської областей. У складі збірної команди СК "Альянс" на чолі з тренером Самаром І.Д. успішно виступили жашківщани у ваговій категорії  57 кг:

12:20 04.04.2019