Оголошення та звернення

Формування Ради з питань ВПО

Жашківська міська рада повідомляє: розпочато процес по створенню Ради з питань внутрішньо переміщених осіб.

14:35 17.11.2023

До уваги усіх мешканців Жашківської територіальної громади

Відділ “Центр надання адміністративних послуг” апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради просить усіх громадян, у міру своєї можливості, з’явитися з документами, які посвідчують особу (паспорт, код, дітям до 14 р.- свідоцтво про народження, а також будинкової книги – за наявності) для перевірки та авторизації даних у реєстрі щодо відповідності відомостей про місце реєстрації. Оскільки відомості в реєстрі територіальної громади зазначені не в повному обсязі, а відомості про дітей до 18 років  – відсутні.

11:46 13.11.2023

На військову службу у підрозділ Черкащини

Другий відділ Уманського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишній Жашківський військкомат) запрошує військовозобов'язаних на військову службу під час мобілізації у підрозділ на Черкащині по знищенню Безпілотних літальних апаратів (БпЛА або дрони типу "ShaHed", "Герань" тощо).

11:02 13.11.2023

ВУЖКГ запрошує на роботу!

Жашківське виробниче управління житлово-комунального господарства запрошує на постійну роботу:    - бульдозериста;    - тракториста;                     - підсобного працівника;    - електрика.  За довідками та інформацією звертатись за тел: 6-07-20, або за адресою вул. Соборна, 50 у м. Жашків з понеділка по п'ятницю з 8:00 -16:00.

14:07 10.11.2023