Оголошення та звернення

Скликання 13 чергової сесії Жашківської міської ради

27 березня 2019 року о 10:00 в залі засідань Жашківської районної ради відбудеться 13 чергова сесія Жашківської міської ради VIII скликання. На зібрання запрошуються депутати обласної, районної, міської рад, члени виконавчого комітету, голова Жашківської районної державної адміністрації, голова Жашківської районної ради, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

15:51 14.03.2019

Увага! Конкурс!

Жашківська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу

10:45 14.03.2019

Анонс. Волейбол

10 березня о 10:00 у спортивній залі Жашківської спеціалізованої школи №1 відбудеться відкритий турнір Жашківської міської об'єднаної громади з волейболу серед жінок, присвячений Міжнародному жіночому дню. Запрошуємо до участі та повболівати за команди!

12:43 06.03.2019

Запрошуємо на театралізоване дійство "Веснонько чарівна"

Весноньку стрічаймо, зиму проводжаймо! Запрошуємо на театралізоване дійство "Веснонько чарівна", що відбудеться 10 березня на площі Соборній. Розпочнеться захід о 12:00 концертом інструментальної музики за участю Зразкового дитячого ансамблю гармоністів та дитячого ансамблю духових інструментів (с.Тетерівка). В програму заходу входять конкурси, розваги, спалювання опудала Зими, частування та ярмарка.

17:18 04.03.2019

Увага! Конкурс!

Для проведення технічного нагляду за роботами по об’єктах  благоустрою на території  Жашківської об’єднаної територіальної громади Жашківське виробниче управління житлово-комунального господарства  оголошує конкурс на надання послуг з технічного нагляду за  роботами з благоустрою Жашківської ОТГ) з слідуючим переліком документів:

16:31 04.03.2019

Увага! Конкурс!

Для визначення підрядчиків по виконанню ремонтних робіт об’єктів благоустрою на території  Жашківської об’єднаної територіальної громади (ямковий ремонт,будівництво тротуарів,капітальний ремонт доріг та тротуарів,реконструкція,капітальний ремонт та поточний ремонт вуличного освітлення,капітальний ремонт та технічне переоснащення водопровідної мережі) Жашківське виробниче управління житлово-комунального господарства  оголошує конкурс на виконання робіт з благоустрою Жашківської ОТГ з слідуючим переліком документів:

16:29 04.03.2019

16:13 21.02.2019