Оголошення та звернення

Увага! Громадське обговорення!

За  поданням виконавчого  комітету Жашківської міської   ради  оголошується  громадське  обговорення  детального  плану території  земельної  ділянки з кадастровими  номерами 7120910100:01:002:1819 площею 0,11 га, яка розташована по вулиці Шевченка, 21 м. Жашкова Черкаської області, яким  передбачається:

10:47 05.02.2019

Увага! Громадське обговорення!

За поданням виконавчого комітету Жашківської міської ради оголошується громадське обговорення детального плану території земельної ділянки комунальної власності для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу по вул. Залізничній, 17-д в місті Жашків Черкаської області.

10:42 05.02.2019

Анонс. Шахи

2 лютого 2019 року в приміщенні Жашківської центральної районної бібліотеки відбудеться відкрита Першість Жашківської громади із шахів. Запрошуються усі бажаючі. Реєстрація учасників з 9:00 до 9:45, початок змагань о 10:00. Прохання до учасників, у кого є шаховий інвентар, взяти на змагання!

15:57 30.01.2019

Створено Єдиний регіональний портал надання адміністративних послуг

Одним із ключових інструментів підтримки бізнесу та громадян в Україні є спрощення системи надання адміністративних послуг. З цією метою, відповідно до регіональної програми інформатизації Черкаської області на 2016 – 2018 роки „Електронна Черкащина“, затвердженої рішенням обласної ради від 19.02.2016 № 3-13/VII (зі змінами), створено Єдиний регіональний портал надання адміністративних послуг (далі – Портал), який розміщено за посиланням https://admin-portal.ck.gov.ua. Наразі, на Порталі розміщена інформація про: 352 адміністративні послуги, 31 центр надання адміністративних послуг; 120 суб’єктів надання адміністративних послуг. Крім того, доступними для замовлення онлайн є 81 послуга через сервіси Міністерств за гіперпосиланням, що розміщені на Порталі.

12:34 16.01.2019

Увага!  Громадське обговорення!

За поданням виконавчого комітету Жашківської міської ради оголошується громадське обговорення детального плану території по вулиці Вокзальній, 1-в¹ в місті Жашків Черкаської області, яким передбачається: а) зміна цільового призначення земельної ділянки із земель запасу житлової та громадської забудови на землі  для будівництва та обслуговування об’єктів торгівлі; б) уточнення планувальної структури і функціонального призначення, просторової композиції, параметрів забудови;

15:14 03.01.2019