A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківська міська рада
Черкаська область, Жашківський район

Оголошення та звернення

Передплата журнал «Безпека праці на виробництві»

Щомісячний  профілактично-практичний журнал «Безпека праці на виробництві» постійно висвітлює діяльність виконавчої дирекції Фонду, її регіональних управлінь і відділень, страхових експертів. Своєю тематикою, журнал  відповідає ідеології і вимогам Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Публікації журналу  надають  керівникам  підприємств, суб’єктам господарювань  та спеціалістам з охорони праці практичну допомогу в організації, розробленні  та впровадженні профілактичних заходів  з безпеки виробництва, запобігання  виробничому травматизму, забезпеченні здорових і безпечних умов праці тощо.

09:59 04.12.2018

Урядом затверджено заходи, спрямовані на детінізацію ринку праці.

Розпорядженням передбачається проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування спільних комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

10:20 09.11.2018

Увага  !  Громадське обговорення!

 За  поданням виконавчого  комітету Жашківської міської   ради  оголошується  громадське  обговорення  детального  плану  земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку по  вулиці Лікарняній  в  місті  Жашків Черкаської області , яким  передбачається:

15:48 06.11.2018

Про обслуговування обладнання зрідженого газу

Звертаємо Вашу увагу, що останнім часом склалась негативна ситуація щодо використання населенням побутових газових балонів, які заправляються у неспеціалізованих організаціях, що займаються роздрібною торгівлею газом. Так через недосконалість законодавства та задля економії, у жителів не газифікованих районів, як і у інших жителів, виникає потреба заправляти балони на автозаправних станціях, де реалізовується газ для автомобілів чи, навіть, з цистерн. На території України, в тому числі і в Черкаській області, спостерігається тривожна тенденція до збільшення аварій у житлових будинках та об’єктах підприємницької діяльності, пов’язаних із неналежним використанням побутових газових балонів, які є джерелом підвищеної небезпеки.

08:47 02.11.2018

Увага! Громадське обговорення!

    Відповідно до статей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555, з метою оприлюднення проектів містобудівної документації на місцевому рівні та доступ до цієї інформації громадськості щодо врахування громадських інтересів Жашківська міська рада повідомляє наступне.

16:38 17.10.2018

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь