Оголошення та звернення

Анонс. Волейбол

10 березня о 10:00 у спортивній залі Жашківської спеціалізованої школи №1 відбудеться відкритий турнір Жашківської міської об'єднаної громади з волейболу серед жінок, присвячений Міжнародному жіночому дню. Запрошуємо до участі та повболівати за команди!

12:43 06.03.2019

Запрошуємо на театралізоване дійство "Веснонько чарівна"

Весноньку стрічаймо, зиму проводжаймо! Запрошуємо на театралізоване дійство "Веснонько чарівна", що відбудеться 10 березня на площі Соборній. Розпочнеться захід о 12:00 концертом інструментальної музики за участю Зразкового дитячого ансамблю гармоністів та дитячого ансамблю духових інструментів (с.Тетерівка). В програму заходу входять конкурси, розваги, спалювання опудала Зими, частування та ярмарка.

17:18 04.03.2019

Увага! Конкурс!

Для проведення технічного нагляду за роботами по об’єктах  благоустрою на території  Жашківської об’єднаної територіальної громади Жашківське виробниче управління житлово-комунального господарства  оголошує конкурс на надання послуг з технічного нагляду за  роботами з благоустрою Жашківської ОТГ) з слідуючим переліком документів:

16:31 04.03.2019

Увага! Конкурс!

Для визначення підрядчиків по виконанню ремонтних робіт об’єктів благоустрою на території  Жашківської об’єднаної територіальної громади (ямковий ремонт,будівництво тротуарів,капітальний ремонт доріг та тротуарів,реконструкція,капітальний ремонт та поточний ремонт вуличного освітлення,капітальний ремонт та технічне переоснащення водопровідної мережі) Жашківське виробниче управління житлово-комунального господарства  оголошує конкурс на виконання робіт з благоустрою Жашківської ОТГ з слідуючим переліком документів:

16:29 04.03.2019

Увага! Конкурс!

Жашківська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу

16:13 21.02.2019

Проводиться формування громадських інспекторів з охорони довкілля

Держінспекцією Центрального округу проводиться формування громадських інспекторів з охорони довкілля, до складу яких входять громадські активісти, вчені, представники громадських організацій екологічного спрямування, керівники районних осередків.

14:04 19.02.2019

Запрошуємо на розширене засідання Жашківської міської ради за участю народного депутата України Валентина Ничипоренка

19 лютого 2019 року о 14:30 год. в залі засідань Жашківської районної ради відбудеться розширене засідання Жашківської міської ради за участю народного депутата України Валентина Ничипоренка.

12:53 18.02.2019

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА SCHOLARSHIP

Запрошуємо абітурієнтів та студентів Жашківського району Черкаської області взяти участь у соціальній програмі Scholarship.   Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи.  Участь повністю безкоштовна.  Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.  Детальніше про умови конкурсу дивіться тут:  https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/  Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: scholarship@seoquick.com.ua

15:03 15.02.2019