Оголошення та звернення

ОГОЛОШЕННЯ

Управління Державної казначейської служби України у Жашківському районі Черкаської області повідомляє, що з 02 травня 2019 року функціонують нові небюджетні рахунки групи 3719 для сплати єдиного соціального внеску відкриті на ім′я територіальних органів Державної фіскальної служби України на МФО 899998.

11:13 14.05.2019

Анонс. Футбол

1.05.2019 о 10.00 на стадіоні ім. Ю.Гагаріна відбудеться Відкритий кубок Жашківської громади з футболу серед чоловіків до Дня 1 травня.

09:47 26.04.2019

Конкурс "Я маю право!"

Інформуємо, що Міністерством культури України оголошено конкурс культурномистецьких проектів «Малі міста – великі враження» (далі – Конкурс), на реалізацію яких цього року з держбюджету виділено 50 млн. грн.

08:26 26.04.2019

Анонс. Відкритий турнір Жашківської громади з боксу

22 квітня о 14:00 у спортивній залі Жашківського аграрно-технологічного професійного ліцею відбудеться Відкритий чемпіонату Жашківської громади з боксу серед молоді та жінок, присвячений Міжнародному дню спорту на благо миру і розвитку та Всесвітньому дню здоров’я. Запрошуємо усіх любителів спорту. Вхід вільний.

21:25 20.04.2019

Увага! Громадське обговорення!

Відповідно до статей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555, з метою оприлюднення проектів містобудівної документації на місцевому рівні та доступ до цієї інформації громадськості щодо врахування громадських інтересів  Жашківська міська рада повідомляє наступне.

16:43 18.04.2019

Увага!  Громадське обговорення!

За поданням Жашківської міської ради оголошується громадське обговорення детального плану частини кварталу громадської та житлової забудови, що прилягає до вулиці Соборної в місті Жашкові Черкаської області з метою розміщення об’єктів містобудування.

15:32 05.04.2019

Увага! Конкурс!

Жашківська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу

12:28 01.04.2019

Увага! Громадське обговорення!

За поданням Жашківської міської ради оголошується громадське обговорення детального плану території земельної ділянки в місті Жашкові Черкаської області по вулиці Благовісна, 2 з метою зміни цільового призначення частини земельної ділянки із земель будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на землі комерційного призначення та зміну функціонального призначення частини житлового будинку із розміщенням в ньому перукарні та аптеки.

15:01 29.03.2019