Оголошення та звернення

Проводиться формування громадських інспекторів з охорони довкілля

Держінспекцією Центрального округу проводиться формування громадських інспекторів з охорони довкілля, до складу яких входять громадські активісти, вчені, представники громадських організацій екологічного спрямування, керівники районних осередків.

14:04 19.02.2019

Запрошуємо на розширене засідання Жашківської міської ради за участю народного депутата України Валентина Ничипоренка

19 лютого 2019 року о 14:30 год. в залі засідань Жашківської районної ради відбудеться розширене засідання Жашківської міської ради за участю народного депутата України Валентина Ничипоренка.

12:53 18.02.2019

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА SCHOLARSHIP

Запрошуємо абітурієнтів та студентів Жашківського району Черкаської області взяти участь у соціальній програмі Scholarship.   Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи.  Участь повністю безкоштовна.  Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.  Детальніше про умови конкурсу дивіться тут:  https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/  Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: scholarship@seoquick.com.ua

15:03 15.02.2019

Анонс. Настільний теніс

16 лютого у спортивній залі міської спеціалізованої школи №1 відбудетьсявідкритий Чемпіонат Жашківської громади з настільного тенісу. Реєстрація учасників з 9:00, початок - о 9:30. Запрошуємо до участі спортсменів Жашківської, Бузівської, Соколівської громад, Жашківського району. Любителям спорту пропонуємо теж не оминути увагою захід та підтримати тенісистів!

19:04 12.02.2019

Зручні он-лайн сервіси Міністерства юстиції України для громадян

Для забезпечення зручності, економії часу та коштів Міністерством юстиції України для  користувачів адміністративних послуг он-лайн сервіси "Онлайн будинок юстиції" та "Кабінет електронних сервісів".

11:02 05.02.2019

До уваги представників агропідприємств!

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки силового захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (адреса: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, номер гарячої лінії: (0472) 33-00-27.

10:56 05.02.2019

До уваги представників агропідприємств!

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств. У лютому 2019 року чергові засідання регіональної робочої групи відбудуться 13.02.2019 та 27.02.2019 об 11.00 год. За адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 340. Для довідок та запису звертатися за телефоном: (0472) 33-00-27 або за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 244.

10:50 05.02.2019