СПОРТ НА ВИХІДНИХ. Бокс, великий теніс, шахи (ФОТО. ВІДЕО)

ШАХИ. З 28 по 30 червня в Жашківській центральній районній бібліотеці відбувся рейтинговий шаховий турнір в якому взяли участь 51 спортсмен з м. Київ, м.Сміла, м.Кам'янка, м. Звенигородка, м.Умань, м.Тараща, м. Біла Церква, м.Корсунь - Шевченківський, с.Миронівка, с. Горошків, Жашківського району, Жашківської громади.

11:49 03.07.2019

Призупинення роботи дошкільних установ у Жашкові

У Жашківській громаді починають практикувати почергове припинення функціонування закладів дошкільної освіти в літній період. З чим це пов’язано та які варіанти відвідування дитсадків влітку пропонуються батькам – у відеоматеріалі.

11:10 03.07.2019

Анонс. Івана Купала

Жашківська міська рада запрошує жителів та гостей громади на святкування Івана Купала!  Вільшанка – 7.07.19, 18:00, майданчик біля сільської ради Литвинівка – 7.07.19, 19:00, біля сільського будинку культури Скибин – 6.07.19, 19:00, біля сільського будинку культури Жашків – 6.07.19, біля міського будинку культури (мікрорайон Цукрозавод): 17:00 – концерт духової музики  18:00 – театралізоване дійство «Купальська вода» (вихованці й учасники художньої самодіяльності МБК та Зразковий хореографічний колектив "Веселка" (кер. Т.Громова) 19:30 – святкова лотерея та дискотека

00:47 03.07.2019

Благоустрій доріг, місць відпочинку та занять спортом (ВІДЕО)

Безпека дорожнього руху в Жашківській об’єднаній громаді є одним з важливих пріоритетів в роботі місцевої влади. Тому особливу увагу тут приділяють ремонту доріг, належному освітленню вулиць, облаштуванню пішохідних переходів, нанесення розміток та встановлення відповідних дорожніх знаків. Наразі у місті облаштовуються  підвищені пішохідні переходи.

23:32 02.07.2019

Жашківська команда вперше стала призером Чемпіонату Черкаської області з баскетболу

Жашківські баскетболісти цими днями - в особливому піднесенні. 22 червня проходив фінал  Чемпіонату черкаської області з баскетболу серед чоловіків. У змаганнях брали участь команди з м.Черкаси, м.Умань, м.Кам’янка та збірна Жашківської громади (тренери Володимир Чорний і Констянтин Зволінський, капітан Роман Мокрицький).

14:37 26.06.2019

ЮНІ СПОРТСМЕНИ ЗІ СКИБИНА ПІДКОРЮЮТЬ НОВІ ВЕРШИНИ

15 червня проходив Відкритий чемпіонат Киева з пауерліфтингу. Юні вихованці Ігоря Климанського, учасники спортивно-оздоровчого клубу «Козацький гарт» Скибинського будинку культури взяли уасть у цих змаганнях. Як результат: Поліщук Микола та Климанська Світлана посіли 1 місце у своїх вагових і вікових категоріях. Світлана, до слова, була наймолодшою учасницею чемпіонату.

22:36 24.06.2019