Жашківські шахісти взяли участь у міжнародному фестивалі

Випробувати свої сили спортсмен може лише у боротьбі за перемогу на змаганнях. Саме тому жашківські любителі спорту -  активні учасники спорт заходів різних рівнів. Зокрема – і шахісти. Не так давно, 16 березня, представники Жашківської міської об’єднаної громади Дробот Сергій та Дробот Кіра взяли участь у Кубку «Надросся» (читай детальніше «Шаховий турнір «Кубок Надросся»»), як через тиждень знову змагалися за першість у цій інтелектуальній грі, цього разу – в Києві.

16:05 03.04.2019

День сміху в Литвинівці

Свято сміху – це завжди щирі посмішки, жарти та веселощі. На такому заході в Литвинівському СБК до Дня сміху теж дитячі очі світилися радістю. Тут панувала доброзичливість, лунали жарти, звучали пісні та гуморески у виконанні учасників дитячих колективів театрального мистецтва та художнього читання.

14:09 03.04.2019

Досягати порозуміння намагались у компромісних рішеннях (13 сесія Жашківської міської ради VIII скликання). ВІДЕО

Понад сімдесят питань порядку денного було опрацьовано депутатами на черговій сесії міської ради, проведеній головою Жашківської об’єднаної територіальної громади Ігорем Цибровським. На початку засідання традиційно прозвучали депутатські звернення. Одне з них стосувалось проблеми заміни опори електричної мережі на одній із вулиць міста. Оскільки проблема виникає не вперше і вирішити її не завжди можна оперативно, бо обслуговуванням займається не структура міськради, а РЕМ, обговорено варіанти розв’язання подібних ситуацій. Взято до уваги й клопотання включити до титульного списку ремонту дорожнього покриття вулицю Філатова.

11:38 03.04.2019

Чемпіонат відтерміновується

Відкритий чемпіонат Жашківської громади з боксу серед молоді та жінок, запланований на 3-4 квітня, відтерміновується. Про дату проведення спортивного заходу буде повідомлено пізніше.

10:26 02.04.2019

Анонс. БОКС

3-4 квітня в спортивній залі Жашківського аграрно-технологічного професійного ліцею відбудеться Відкритий чемпіонату Жашківської громади з боксу серед молоді та жінок, присвячений  Міжнародному дню спорту на благо миру та розвитку та Всесвітньому дню здоров’я.

14:18 01.04.2019

Спорт на вихідних. Настільний теніс

В Умані 30 березня 2019 року відбулися Всеукраїнської змагання з настільного тенісу серед ветеранів на призи газети  «УМАНСЬКА ЗОРЯ». Турнір був започаткований у 2000 році і набуває все більшої популярності.

13:34 01.04.2019