«Спадщина» - срібний призер ІХ Всеукраїнськоого фестивалю-конкурсу народної творчості «Червона калина»

Народний аматорський фольклорно-обрядовий колектив «Спадщина» Жашківського районного будинку культури ім. П. Демуцького (керівник Віра Красномовець) взяв участь у ІХ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної творчості «Червона калина», що проходив 15 червня у м.Кривий Ріг. З-поміж 33-х фольклорних колективів з різних куточків України жашківський колектив посів ІІ місце.

14:42 16.07.2019

У Жашкові відкрито новий хореографічний клас (ФОТО)

Новий танцклас було облаштовано для вихованців Жашківського міського будинку культури. Тут уже займаються учасники двох танцювальних колективів – «Світанок» і «Зорепад» (кер.А.Горобець), загалом – 45 дітей віком від 3 до 15 років. Як зауважує керівник колективів, у перспективі можлива організація занять із хореографії і для дорослих.

14:31 16.07.2019

Анонс. Презентація книги Юлії Матту "Коли злітають літаки"

"Коли злітають літаки" - таку назву має нова книга Юлії Матту, з презентацією якої авторка приїде до Жашкова 19 липня.Презентації Юлії - це завжди цікаво, атмосферно, це спілкування, обмін думками, запах свіжовіддрукованих книг та можливість отримати автограф письменниці. Чекаємо вас

14:27 16.07.2019

Купальські традиції в Жашківській громаді (ФОТО. ВІДЕО)

Святкування Івана Купала відбулося майже в кожному населеному пункті Жашківської міської об’єднаної територіальної громади. В основу програм заходів лягли народні традиції, та разом з тим – у кожному населеному пункті свято мало свою родзинку.

15:53 10.07.2019

Психологічна реабілітація воїнів АТО/ООС

Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народний депутат України Корчинська О.А. у співпраці з КУ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечнікова» та за сприяння Міністерства у справах ветеранів України провела засідання «круглого столу» на тему: «Психологічна реабілітація воїнів АТО/ООС. Міжнародний досвід»

08:57 10.07.2019

Ноги болять, але просяться до танцю. Жашківчани поважного віку - про танцювальний вечір під відкритим небом

«Ноги болять, але просяться до танцю», – так жартома описують свої враження жашківчани, котрі 7 липня прийшли до парку Слави, аби насолодитися музикою духового оркестру й потанцювати.

11:54 08.07.2019

День молоді - 2019 (ФОТО. ВІДЕО)

Свято фарб, веселощів та позитиву!  Свято молоді та загалом усіх тих, хто молодий душею, відзначили 30 червня в Жашківській громаді. Насичена та різнопланова програма заходів, організованих відділом культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міськради, вразила усіх любителяів культурного дозвілля  та активного відпочинку на свіжому повітрі. Тут продумали усе до дрібниць, аби День молоді-2019 запам’ятався жителям та гостям громади як один з найяскравіших днів. Детальніше - у відеоматеріалі ТРК "Жасмін".

09:41 08.07.2019

Прогноз погоди на 5-9 липня

5 липня 2019 р. Мінлива хмарність. Вночі без опадів. Вдень без істотних опадів. Вітер західний, 5-10 м/с. Температура вночі 9-14º, вдень 20-25º, у Черкасах вночі 9-11º, вдень 23-25º.

11:07 05.07.2019