Футбол. ФСК "Жашків" -  "Нива" (Монастирище)

17 червня на стадіоні ім. Ю.Гагаріна відбулась зустріч між командами ФСК "Жашків" -  "Нива" (Монастирище) в рамках 6 туру Першості Черкаської області з футболу (перша ліга, група Б). Гра закінчилась з рахунком 3:0 на користь гостей.

15:07 18.06.2018

Прогноз погоди на 20-23 червня

На погоду Жашківщини почав впливати антициклон зі сходу. На фоні зростання атмосферного тиску атмосфера заспокоїлась.  Тому завтра опадів не очікується. Ніч буде теплою, з температурою +16+18º. Денний прогрів, завдяки безхмарному небу, дещо посилиться, температура повітря досягатиме позначок +28+30º.

15:01 18.06.2018

Баскетбол

9 червня в м.Умань відбулись зональні змагання Кубку Черкаської області з баскетболу серед чоловіків, збірна команда Жашківської громади перемогла команду Маньківки з рахунком 49:38, але на жаль поступилась господарям, команді Умань, 64:58.

17:44 17.06.2018

День медичного працівника (відео)

15 червня на головній сцені району відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня медика за участю представників влади, зокрема - і міського голови Ігоря Цибровського, котрий подякував винуватцям свята за самовіддану працю.

17:24 17.06.2018

Щира вдячність медичним працівникам

Роботу медиків називають найгуманнішою справою. Допомагати людям повернути і зберегти здоров’я – благородна справа! А коли допомагаєш у таких – без перебільшення – екстремальних ситуаціях, коли нема елементарних засобів та інструментів для роботи – праця медика перетворюється на подвиг.

17:15 17.06.2018

Пізнаємо історію рідної країни

12 червня учні Литвинівсього ЗЗСО І-ІІ ступенів відвідали з екскурсією музей-галерею "Історія становлення української нації" в ресторан-готелі "Фортеця гетьмана" в с. Гатне. В музеї представлені силіконові фігури видатних діячів України, різних часів її розвитку - від Київської Русі до наших днів.

16:51 13.06.2018

штормове попередження

13 червня в Черкасах та по області очікуються грози, під час грози пориви вітру 15-20 м/с.

08:39 13.06.2018