Заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22 червня В Україні вшановують світлу пам'ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

08:43 23.06.2018

Успіх місцевого самоврядування має конвертуватися у покращення якості життя громадян, - Прем’єр-міністр Володимир Гройсман

Розробка стратегій розвитку регіонів, які враховували б фундаментальні напрямки реформ в країні і найкращі практики управління територіями, є важливим елементом загального бачення розвитку держави, формує порядок денний діалогу центральної влади та органів місцевого самоврядування, а також відповідає двом складним цілям – створення середовища для економічного росту та правильного конвертування напрацювань економіки в життя людей. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час виступу на ХІV Українському муніципальному форумі.

15:14 22.06.2018

Штормове попередження

23 червня у Черкасах та по області очікуються грози, місцями по області сильні зливи, шквали 15-20 м/с та град.

15:09 22.06.2018

Родинне свято у Вільшанці (фото та відео)

16 червня 2018 року в с. Вільшанка відбулось родиннне свято - " У вишивці і в пісні - душа народу". На свято було запрошено 7 сільських  майстринь-вишивальниць та організовано виставку їх робіт. Майстриням вручено подарунки та квіти. Учасники художньої самодіяльності села підготували півторагодинний концерт, в якому були задіяні як діти, так і дорослі.

10:46 21.06.2018

Заміна комунікацій системи водопостачання (фото і відео)

Відповідно до запланованого  графіку на 2018 рік працівниками ВУЖКГ проводиться заміна комунікацій системи водопостачання по вул.Перемоги. На цій ділянці труби у свій час прокладені різного діаметра та мали зношені стінки, траплялись перепади тиску, в результаті чого виникали пориви. Питання водопостачання розглядалося на бюджетній та комунальній комісіях. Депутати поставилися з розумінням до даної проблеми і, передбачивши кошти, вирішили замінити зношені шкідливі труби на поліетиленові однакового діаметра, що витримають тиск до 10 атмосфер і зможуть забезпечити безперебійне постачання води. На виконання робіт по заміні труб було виділено 86 тисяч гривень.

15:26 20.06.2018

Всеукраїнський турнір на Кубок "Шацьких озер"

15-17 червня Відбувся відкритий Всеукраїнський турнір на Кубок "Шацьких озер" у Волинській області, Шацькому районі в якому взяли участь команди з України, Литви, Молдови, Білорусі, Польщі.

14:20 20.06.2018

Встановлення урн для сміття (відео)

Благоустрій- це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота міста- оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості.

12:55 20.06.2018