У Жашкові проводиться ремонт доріг (відео)

У Жашкові виконуються роботи з поточного ремонту. Ямковому ремонту підлягають майже 2 000 м2. Уже відремонтовано 15 об'єктів площею 732 м2. Виконуються струйним способом або укладанням гарячих асфальтобетонних сумішей.

15:18 22.05.2018

В ОРШАНЦІ ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ ЗНАВЦІВ ПРЕДМЕТА «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ»

15 травня на плацу Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора І. Момота в с. Оршанець відбулося щорічне урочисте вручення обласної почесної відзнаки «Відмінник Захисту Вітчизни» 70 кращим учням-знавцям предмета «Захист Вітчизни».

14:32 22.05.2018

Прогноз погоди на 23-26 травня

Погоду Жашківщини почав формувати північний антициклон й у найближчі дві доби опадів не очікується. Вітер північного напрямку буде поступово стихати і не заважатиме денному прогріву повітря. Тому температурний фон дещо підвищиться за рахунок збільшення денних максимумів. Ночі поки що залишатимуться прохолодними. Температура повітря вночі +8+10º, вдень +21+23º.

13:08 22.05.2018

До Дня пам'яті жертв політичних репресій (с. Вільшанка)

В рамках відзначення Дня пам’яті жертв політичних репресій та привернення уваги до трагічних подій в історії України 20 травня в приміщенні пункту видачі книг була організована викладка літератури, проведені бесіда на тему  «У жорнах репресій»  та панахида до дня пам’яті жертв політичних репресій.

11:00 22.05.2018

Депутати Жашківської міської ради моніторять проблеми мікрорайонів міста

Нещодавно представники депутатського корпусу здійснювали об’їзди селами ОТГ, вивчаючи нагальні питання благоустрою. А днями представники громади моніторили дороги й тротуари в Жашкові. Зокрема – в мікрорайонах

13:03 19.05.2018

Прогноз погоди на 19-28 травня. Штормове попередження!

На погоду Черкащини продовжують впливати атмосферні фронти циклону, який рухається по півночі країни на схід. Тому у суботу та неділю очікуються короткочасні дощі в супроводі грози.  Вітер західний, посилений. Температурний фон в цей період знизиться на 2-3º. Температура повітря вночі 8..13º, вдень 17..22º.

11:11 19.05.2018

День вишиванки (фото і відео)

Вишиванку українці здавна вважали оберегом, адже кожен стіночок, кожен символ – це замовляння на захист від злого та програмування на краще майбутнє. Сьогодні вишиванка – це атрибут  національної культури, самобутності українського народу, одяг, що набирає нової популярності. Саме тому День вишиванки, що відзначається у світі у третій четвер травня, набуває нового змісту.

21:55 17.05.2018

Надання адмінпослуг Жашківською міською радою (ВІДЕО)

Відділ державної реєстрації апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради надає послуги з реєстрації речових прав на нерухоме майно, реєстрації юридичних та фізичних осіб в межах Черкаської області, також проводить реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання в межіх Жашківської міської об’єднаної громади.

16:04 16.05.2018