У ДЮКФП День фізкультури і спорту відзначили  шаховим турніром

У ДЮКФП День фізкультури і спорту відзначили шаховим турніром

Менше року на базі Жашківського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки, що розміщується в  Жашківській спеціалізованій школі №1, працює секція із шахів (кер.Сергій Дробот). На сьогодні охочих вчитися грати в шахи налічується більше 100 осіб. Юні шахісти випробовують свої сили у змаганнях різного рівня.

00:00 11.09.2018

Волейбольний турнір

8 вересня в спортивному залі Жашківської СПШ №1 відбувся волейбольний турнір серед жінок і чоловіків присвячений Дню фізкультури і спорту. Серед жінок перемогу святкувала збірна команда Жашківської громади, ІІ місце посіла команда с. Скибин, серед чоловіків І місце збірна команда Жашківської громади, ІІ місце - с. Скибин, ІІІ місце - команда ветеранів м. Жашків.

23:52 10.09.2018

ДЮКФП запрошує на День відкритих дверей

Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки, що діє на базі Жашківської спеціалізованої школи №1, запрошує на День відкритих дверей, який відбудеться 12 вересня 2018 року о 17:30. У ПРОГРАМІ:  - Презентація закладу. - Знайомство з тренерами з таких видів спорту: 1.ПАУЕРЛІФТІНГ; 2.БОКС; 3.ДЗЮДО; 4.ПАНКРАТІОН;  5.ШАХИ;  6.СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ;  7.АТЛЕТИЧНА ГІМНАСТИКА; 8.КІННИЙ СПОРТ.

23:36 10.09.2018

Прогноз погоди на 10-13 вересня

10-11 вересня Мінлива хмарність.  Місцями короткочасний дощ, гроза. Вітер північно-східний та північний, 5-10 м/с. Температура вночі 10..15º; вдень 10 вересня 17..22º, 11 вересня 23..28º.

08:41 10.09.2018

Для дозвілля, активного відпочинку та фізичного розвитку. У мікрорайоні Цукрозавод встановлено новий дитячий ігровий майданчик

Яскраво, весело, з посмішками на обличчях. 24 серпня  в мікрорайоні Цукрозавод м.Жашків, на мальовничому березі Бурлацького ставу відбулося відкриття дитячого майданчика. Встановлено ігровий комплекс за сприяння народного депутата України Валентина Ничипоренка – на прохання мешканців мікрорайону.

08:24 10.09.2018

Розпочато ремонтні роботи по вул.Черкаській

Розпочато ремонтні роботи по вул.Черкаській, вздовж якої проходить об’їздна дорога Жашкова, передбачена для руху вантажівок. Тут на окремх ділянках обмежена видимість, і є небезпечні для пішоходів та автівок місця. Одне з таких – поблизу гідроспоруди.

10:46 06.09.2018

Прогноз погоди на 4-8 вересня

Завершився серпень, який ввійшов у п’ятірку найтепліших та найбільш посушливих за останні 70 років та видався найбільш спекотним і найбільш сухим із літніх місяців цього року. Упродовж місяця переважала позитивна температурна аномалія. На сьогодні спекотну погоду продовжує формувати поле підвищеного атмосферного тиску, яке зі східними вітрами постачає гаряче повітря з Азії та захищає наш край від опадів.

16:04 04.09.2018

Новий навчальний рік - в оновлених закладах освіти (ФОТО. ВІДЕО. АНАЛІЗ)

Першовересень в усіх школах Жашківської міської об’єднаної громади відзначили загальношкільними урочистими заходами та відкритими уроками. Станом на 1.09.2018, загальна кількість учнів в школах складає  2130 учнів (минулого  року -2080 осіб), із них першокласників - 235 учнів. Загальна кількість дошкільнят – 752 вихованців.

08:32 04.09.2018

У ВЕРЕСНІ 2018 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ ТЕРЕНОВА ГРА «СІЧ – СИЛА І ЧЕСТЬ» ІМЕНІ БРАТІВ ЧУЧУПАК

З 20 по 23 вересня 2018 року проводитимуть у Черкаській області с. Буда, урочище Холодний Яр Всеукраїнську гру, спрямовану на вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, «Теренова гра «Січ – сила і честь » імені братів Чучупак».

08:21 03.09.2018