Прогноз погоди на 17-20 серпня

17-18 серпня. Мінлива хмарність. 17 серпня без опадів, 18 серпня місцями короткочасний дощ, гроза. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 14-19º, вдень 27-32º.

08:17 17.08.2018

Відбулася восьма чергова сесія Жашківської міської ради восьмого скликання (НОВИНИ. ВІДЕО)

3 серпня  відбулася восьма чергова сесія Жашківської міської ради восьмого скликання. Попри те, що сесія скликалася у період відпусток, явка депутатів була майже стовідсотковою: із 26 обраних у засіданні взяли участь 24 представників громади.

14:51 10.08.2018

Прогноз погоди на 10-14 серпня

На сьогоднішній день у нашому районі на фоні посилення скандинавського антициклону спостерігаються прохолодні ночі та сонячна жарка погода у денні години.

10:50 10.08.2018

Відбулося зібрання голів ОСББ м.Жашків

26 липня за ініціативи членів виконавчого комітету Жашківської міської ради в залі засідань міськради відбулося зібрання голів об'єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Жашків.  Згідно реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань на території Жашківської міської ОТГ зареєстровано 7 (сім) ОСББ.

10:17 10.08.2018

Безкоштовна юридична допомога  постраждалим внаслідок збройної агресії Російської Федерації

Безкоштовна юридична допомога постраждалим внаслідок збройної агресії Російської Федерації

«Всеукраїнський рух «Сила права»» – незалежна правозахисна громадська організація, що надає безкоштовну юридичну допомогу громадянам, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України і окупації частини території України.

09:44 10.08.2018