Баскетболістки Жашкова вибороли срібло на виїзді!

Перший день квітня баскетбольна команда дівчат, що тренується на базі Жашківського ліцею №1 у Володимира Чорного, провела у місті Богуслав, що на Київщині. Саме там наші баскетболістки, завдяки сприянню міського голови Ігоря Цибровського, начальника та спеціаліста ВКМПСТ Інни Білик і Костянтина Зволінського, представляли Жашківську територіальну громаду – на Відкритій першості з баскетболу серед дівчат закладів освіти Центрального регіону України, присвяченій 55-річчю КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І. С. Нечуя-Левицького.   Серед семи команд-учасниць, які заявилися на змагання, наші дівчата показали впевнену командну гру та неабияку волю до перемоги. Тож у результаті спортивних баталій, жашківчанки стали срібними призерками, поступившись в додатковий час 16:18 збірній команді м. Фастів.  Вітаємо команду з призовим місцем!  Дякуємо за те, що демонструють свою конкурентність та продовжують рухатися вгору, продовжуючи спортивні традиції Жашківського краю.

15:23 07.04.2023

Юні музиканти Жашківської громади із низкою нагород!

31 березня на базі Уманського обласного музичного фахового коледжу ім. П. Демуцького, відбувся обласний конкурс виконавської майстерності учнів старшої вікової категорії Мистецьких навчальних закладів "UMAN-ART". Захід проводився з метою підвищення рівня виконавської майстерності обдарованих учнів та професійного навчання у мистецьких закладах.

10:35 06.04.2023