З передової… (ВІДЕО)

Очільник Жашківської територіальної громади Ігор Цибровський відвідав наших земляків, які наразі на бойовому фронті. Особисто подякував хлопцям за службу, передав автомобіль, подарований жашківчанами, які проживають у Німеччині, та інші необхідні речі.

12:51 04.05.2023

Футбольний «Кубок Героїв ЗСУ» Черкаської області  (ВІДЕО)

15 квітня у Жашкові стартував Кубок Черкаської області з футболу 2023 «Кубок Героїв ЗСУ». Відповідно до сітки розіграшу Кубка суперниками команди СК «Жашківська громада» в 1/8 фіналу стали футболісти СК «Базис» (с. Кочубіївка). Вперше за багато років наші футболісти беруть участь у змаганнях такого рівня, оскільки відчувають сили для того, щоб рухатися вперед. До того ж у суперництві з командами, які здебільшого грають у Вищій лізі, хлопці  прагнуть здобути корисний досвід для подальшого росту. Відродження футболу на Жашківщині розпочалося зі створенням територіальної громади – за ініціативи міського голови Ігоря Цибровського й керівника спортклубу Богдана Лавренюка та  підтримці депутатського корпусу, підприємців і небайдужих мешканців міста. Відтоді футбол почав стрімко розвиватися. Наразі в громаді сформовано дорослу команду, успішно працює Академія футболу, в якій виховуються юні спортсмени, облаштовано та постійно вдосконалюється спортивна інфраструктура для проведення теоретичних і практичних занять. Як результат – юні й дорослі  футболісти примножують спортивні здобутки громади, займаючи призові місця.  Тому цьогоріч доросла збірна СК «Жашківська громада» взяла вектор на підкорення нових спортивних вершин і дякує усім вболівальникам, спонсорам, очільнику громади Ігорю Цибровському та депутатам, які розділяють з ними кожну перемогу та поразку.

18:11 02.05.2023