Оголошення та звернення

ЗАПРОШУЄМО!

Сьогодні п'ятниця, а отже час розважатись!

13:10 07.07.2023

До уваги жителів вул. Учительська!

5 липня стався порив труби центральної водопровідної мережі по вул. Учительська. Тому 6 липня з 9:00 працівниками водопровідної дільниці Жашківського ВУЖКГ будуть проводитись роботи по ліквідації аварійної ситуації. У зв'язку з цим буде відсутнє водопостачання з 9:00 до 14:00. Просимо зробити запас води та поставитись з розумінням до цієї ситуації!

08:05 06.07.2023

УВАГА! Тимчасове припинення газопостачання у квартирах мешканців будинків по вул. Соборна

«Жашківське відділення» - філія АТ «Черкасигаз» повідомляє, що в зв’язку з проведенням газонебезпечних робіт, пов’язаних з встановленням лічильників газу в квартирах споживачів природного газу 28.06.2023 року з 9:00 до 17:00 буде припинено газопостачання в квартирах мешканців наступних будинків:

09:35 27.06.2023

Кампанія виїзної вакцинації для осіб літнього віку в сільській місцевості!

За ініціативи Жашківського відділення Уманського міськрайонного відділу ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Жашківської міської ради» за сприяння Жашківської міської ради, 29 червня в с. Соколівка заплановано проведення виїзної акції зі щеплення населення.

16:47 26.06.2023