Комунальні будні Жашківської громади (ВІДЕО)

- Завершено поточний ремонт доріг з твердим покриттям по селах Жашківської МТГ. Пріоритетність вулиць, які першочергово потребували підсипки піщано-щебеневою сумішшю та влаштування грейдерною технікою, визначалася за поданням і пропозиціями старост сіл.

14:19 15.06.2023

У Жашківській громаді на потреби ЗСУ передали великий пасажирський автобус (ВІДЕО)

Жашківська міська рада на чолі з Ігорем Цибровським не припиняє роботу, спрямовану на підтримку української армії. Тож поступово, в міру можливостей, у співпраці з небайдужими підприємцями й при підтримці активних жителів територіальної громади закриваються запити, які надходять від військових.  Серед останніх – необхідність автобуса для перевезення українських бійців при зміні місця дислокації для виконання бойових завдань. Транспорт, наданий керівником ПП «Автотранзит» Сергієм Бакалом, завдяки сприянню Ігоря Цибровського привели в «бойову готовність» і днями передали військовим спецпризначенцям.

16:09 14.06.2023