Відділ земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради

Адреса: Жашківська міська рада, вул.Захисників України, 19,  м.Жашків Черкаської області, індекс 19201

Дні  і час прийому: з понеділка по п'ятницю з 8:00  до 13:00 та з 14:00 до 17:00

e-mail : zemliarada@ukr.net

Контактні телефони: (04747) 6-16-97

Керівник: Гнєвуш Наталія Василівна

Генеральні плани населених пунктів, історико-архітектурні опорні плани, плани зонування територій та детальні плани територій:

Реєстр м-буд. док. 2013

Реєстр м-буд. док. 2015

Реєстр м-буд. док. 2016

Реєстр м-буд. док. 2017

Реєстр м-буд. док. 2018

Реєстр м-буд. док. 2019 №1

Реєстр м-буд. док. 2019 №2

Реєстр м-буд. док. 2019 №3

Реєстр м-буд. док. 2019 №4

Реєстр наказів про присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна у межах Жашківської ОТГ Черкаської області на липень 2020 року

Реєстр наказів про присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна та земельним ділянкам у межах Жашківської ОТГ Черкаської області на серпень 2020 року

Реєстр наказів про присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна та земельним ділянкам у межах Жашківської ОТГ Черкаської області на вересень 2020 року

Реєстр наказів про присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна та земельним ділянкам у межах Жашківської ОТГ Черкаської області на жовтень 2020 року

Порядок присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці в 2024 році

Без кадастрового номеру на сьогодні, зокрема, неможливо набути право власності чи користування ділянкою, отримати ділянку у спадщину, розрахувати нормативну грошову та експертну оцінки земельної ділянки, накласти  сервітут і т.і.

11:47 08.02.2024

Роз’яснення земельної реформи: як продати паї, що передані в оренду

З відкриттям ринку землі сільськогосподарську землю можна продати, навіть якщо вона передана в довгострокову оренду. Водночас орендар має переважне право на купівлю цієї землі, а недотримання процедури переважного права може закінчитися для власника судовою тяганиною.

10:20 07.02.2024

Для інформування суб’єктів господарювання

Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави. Використання землі не може завдавати шкоди правам і свободам громадян, інтересам суспільства, погіршувати екологічну ситуацію і природні якості землі. В умовах воєнного стану особливої гостроти набуває проблема охорони та раціонального використання земельних ресурсів і насамперед земель сільськогосподарського призначення. Саме ці землі були і є основою життєдіяльності теперішніх і майбутніх поколінь, середовищем їх існування, джерелом матеріального добробуту народу й гарантом продовольчої безпеки держави.

10:26 02.02.2024