В день поважного ювілею подякували за віддану працю (ВІДЕО)

У народі кажуть: «Письменник живе у своїх книжках, митець – у своїх творах, а вчитель – у думках і справах своїх учнів».  Миколу Герасимовича Курсенка, який понад 40 років присвятив педагогічній діяльності, його учні пам’ятають крізь десятиліття. А тому не минають нагоди відвідати свого вчителя, пригадати шкільне життя та посміятися від душі, а подекуди – запитати поради, як у рідного батька.

16:00 26.08.2023

Прийшов час повертати своє! Приєднуйся до ЗСУ!

Мільйони українців стали біженцями, втратили дім, роботу, рідних і близьких. Орда країни-терориста не збирається зупинятися. Збройні Сили України захищають українців від смерті. Сотні тисяч кращих синів і доньок України вже у лавах ЗСУ. Прийшов час повертати своє! Приєднуйся до ЗСУ!

09:30 25.08.2023

День Незалежності України в Жашкові відзначили урочистим заходом на площі Т. Шевченка (ВІДЕО)

Сьогодні вже вдруге ми відзначаємо головне свято держави в умовах повномасштабної війни. Ми єдині як ніколи.  За час героїчного протистояння російській агресії українці змінились самі і змінили світ.  Немає уже жодного сумніву: ми не дамо спопелити наш дім. Україна є і буде незалежною! Ми переможемо! Дякуємо нашим воїнам за те, що можемо відзначати 32 річницю Незалежності України.

15:44 24.08.2023