Масляна в Скибині

«Масляна в Скибині» - під такою назвою 18 лютого пройшли народні гуляння в одному із сіл Жашківської міської об’єднаної громади. Подібне свято проводиться тут другий рік поспіль.

12:38 26.02.2018

Настільний теніс. Першість Жашківської міської об'єднаної громади

17 лютого 2018 року в спортивному залі міської спеціалізованої школи №1 відбулась Першість Жашківської громади з настільного тенісу. Участь взяли 21 учасник з м. Жашків, с.Скибин, с. Червоний Кут. Перше місце виборов  Ліщук Cергій (Жашків), другу сходинку посів Коваль Олександр (Жашків), бронзу та звання кращого гравця Остапенко Олег (Жашікв).

11:42 26.02.2018

Масляна на порозі - веснонька у дорозі

17 лютого жителі та гості Жашківської міської об’єднаної громади святкували Масницю. Позитивний настрій учасникам дійства дарували учасники художньої самодіяльності Жашківського міського та сільських Вільшанського, Литвинівського, Марійківського і Скибинського будинків культури, духовий оркестр, дитячий зразковий ансамбль гармоністів (керівник І.Сухий).

11:32 26.02.2018

Мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого Україна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-у річницю виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану. Власне, біля пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналіста цього дня проходив мітинг. Традиційно, в урочистостях взяли участь представники влади різних рівнів, трудові колективи, ветерани – учасники бойових дій в Афганістані, рідні загиблих.

11:05 16.02.2018

Кінопоказ

У рамках військово-патріотичної роботи та агітаційно-просвітницької діяльності серед молоді громадська організація «Спілка учасників АТО Жашківщини» спільно з Черкасиоблкіно та підтримці міського голови Ігоря Цибровського,  голови Жашківської РДА Сергія Бойка – 21 лютого 2018 року о 13:00 в Районному будинку культури проходитиме презентація та показ фільму «КІБОРГИ».

13:08 15.02.2018