Привітали, подякували і віддали шану освітянам (ВІДЕО)

Вони виховують гідне покоління вільних українців, роблять неоціненний вклад у майбутнє нашої держави. У найскладніший для України час – з повітряними тривогами, вимкненням світла, дистанційним навчанням – освітяни Жашківської міської територіальної громади продовжують самовіддано працювати. Вчителів, вихователів, керівників гуртків, адміністративно-господарський, навчально-допоміжний персонал, робітників і службовців установ освіти – усіх дотичних до цієї важливої галузі віншували напередодні професійного свята, дякуючи за відданість справі та професіоналізм. Очільник Жашківської громади Ігор Цибровський та начальник відділу освіти  міської ради Людмила Рябоконь відзначили тих, хто найкраще себе проявив упродовж навчально-виховного процесу та його організації в умовах воєнного стану. А дошкільники та школярі додали урочистому заходу душевності та родинного тепла.

15:32 04.10.2023

Великий теніс у парних розрядах

Великий теніс ‒ це багатогранний світ без обмежень і перешкод та  не вимагає віку, ваги чи світогляду. Попри те, що цей вид спорту не настільки розвинутий, як, приміром футбол чи волейбол, але з роками він набирає обертів у нашій громаді та знаходить все більше прихильників.

09:22 04.10.2023