Для тих, хто виборює нашу свободу у військовому однострої (ВІДЕО)

Холодні ночі та гарячі точки – це реальність, з якою стикаються наші військовослужбовці. Вони стикаються із небезпекою та жорстокістю, які вимагають від нас, цивільного населення, максимального захисту та підтримки. Усвідомлюючи це, ми продовжуємо ланцюжок допомоги нашим захисникам зараз і до самої Перемоги.

18:50 09.10.2023

Юні дзюдоїсти зустріли спортивну осінь, як годиться!

Лише місяць від старту нового навчального року, а дзюдоїсти Жашківської громади вже із новими здобутками на виїзних змаганнях!  5 жовтня вихованці гуртка «Дзюдо» (кер. В. Русін) Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки Жашківської міської ради (дир. Д. Мазур) взяли участь у відкритому чемпіонаті КДЮСШ «Вікторія» з дзюдо , який відбувся в м. Черкаси .  Попри важку боротьбу, враховуючи кількість учасників з Черкас, Черкаського району, Кам’янки, Шполи, Корсунь-Шевченківського, Сміли, Чорнобаю, Драбова та Олександрівки Кіровоградської обл., юні жашківські спортсмени гідно презентували Жашківську громаду та зібрали цілий врожай медалей. Зокрема:

16:48 09.10.2023