Штормове попередження

23 червня у Черкасах та по області очікуються грози, місцями по області сильні зливи, шквали 15-20 м/с та град.

15:09 22.06.2018

Родинне свято у Вільшанці (фото та відео)

16 червня 2018 року в с. Вільшанка відбулось родиннне свято - " У вишивці і в пісні - душа народу". На свято було запрошено 7 сільських  майстринь-вишивальниць та організовано виставку їх робіт. Майстриням вручено подарунки та квіти. Учасники художньої самодіяльності села підготували півторагодинний концерт, в якому були задіяні як діти, так і дорослі.

10:46 21.06.2018

Заміна комунікацій системи водопостачання (фото і відео)

Відповідно до запланованого  графіку на 2018 рік працівниками ВУЖКГ проводиться заміна комунікацій системи водопостачання по вул.Перемоги. На цій ділянці труби у свій час прокладені різного діаметра та мали зношені стінки, траплялись перепади тиску, в результаті чого виникали пориви. Питання водопостачання розглядалося на бюджетній та комунальній комісіях. Депутати поставилися з розумінням до даної проблеми і, передбачивши кошти, вирішили замінити зношені шкідливі труби на поліетиленові однакового діаметра, що витримають тиск до 10 атмосфер і зможуть забезпечити безперебійне постачання води. На виконання робіт по заміні труб було виділено 86 тисяч гривень.

15:26 20.06.2018

Всеукраїнський турнір на Кубок "Шацьких озер"

15-17 червня Відбувся відкритий Всеукраїнський турнір на Кубок "Шацьких озер" у Волинській області, Шацькому районі в якому взяли участь команди з України, Литви, Молдови, Білорусі, Польщі.

14:20 20.06.2018

Встановлення урн для сміття (відео)

Благоустрій- це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота міста- оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості.

12:55 20.06.2018

Футбол. ФСК "Жашків" -  "Нива" (Монастирище)

17 червня на стадіоні ім. Ю.Гагаріна відбулась зустріч між командами ФСК "Жашків" -  "Нива" (Монастирище) в рамках 6 туру Першості Черкаської області з футболу (перша ліга, група Б). Гра закінчилась з рахунком 3:0 на користь гостей.

15:07 18.06.2018

Прогноз погоди на 20-23 червня

На погоду Жашківщини почав впливати антициклон зі сходу. На фоні зростання атмосферного тиску атмосфера заспокоїлась.  Тому завтра опадів не очікується. Ніч буде теплою, з температурою +16+18º. Денний прогрів, завдяки безхмарному небу, дещо посилиться, температура повітря досягатиме позначок +28+30º.

15:01 18.06.2018