Позачергова сесія

У п’ятницю, 23 лютого, депутати збиралися на позачергову сесію Жашківської міської ради, аби нагально вирішити питання заборгованості за енергоносії, спожиті закладами освіти Жашківської міської об’єднаної громади.

14:56 26.02.2018

«Кіборги»

У Жашкові відбувся показ художнього фільму про захисників Донецького аеропорту під назвою «Кіборги». Як і в більшості інших міст України, фільм зібрав аншлаг у Жашківському районному будинку культури ім..П.Демуцького. організовано кінопоказ громадською організацією «Спілка учасників АТО Жашківщини» спільно з Черкасиоблкіно та при підтримці міського голови Ігоря Цибровського і  голови Жашківської РДА Сергія Бойка.

14:53 26.02.2018

Масляна в Скибині

«Масляна в Скибині» - під такою назвою 18 лютого пройшли народні гуляння в одному із сіл Жашківської міської об’єднаної громади. Подібне свято проводиться тут другий рік поспіль.

12:38 26.02.2018

Настільний теніс. Першість Жашківської міської об'єднаної громади

17 лютого 2018 року в спортивному залі міської спеціалізованої школи №1 відбулась Першість Жашківської громади з настільного тенісу. Участь взяли 21 учасник з м. Жашків, с.Скибин, с. Червоний Кут. Перше місце виборов  Ліщук Cергій (Жашків), другу сходинку посів Коваль Олександр (Жашків), бронзу та звання кращого гравця Остапенко Олег (Жашікв).

11:42 26.02.2018

Масляна на порозі - веснонька у дорозі

17 лютого жителі та гості Жашківської міської об’єднаної громади святкували Масницю. Позитивний настрій учасникам дійства дарували учасники художньої самодіяльності Жашківського міського та сільських Вільшанського, Литвинівського, Марійківського і Скибинського будинків культури, духовий оркестр, дитячий зразковий ансамбль гармоністів (керівник І.Сухий).

11:32 26.02.2018

Мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого Україна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-у річницю виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану. Власне, біля пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналіста цього дня проходив мітинг. Традиційно, в урочистостях взяли участь представники влади різних рівнів, трудові колективи, ветерани – учасники бойових дій в Афганістані, рідні загиблих.

11:05 16.02.2018