У Жашкові пройшов турнір з боксу серед юніорів

Дата: 17.02.2018 23:57

Фото без опису

У період з 14 по 15 лютого в спортивному залі ДНЗ «Жашківського АТПЛ» відбувся Відкритий турнір з боксу серед юніорів, під девізом  «Мужність та воля!» присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та в зоні АТО.

В змаганнях прийняли участь 10 команд, 56 боксерів із м. Києва,           м. Б.Церква, смт. Ставище, Київської області, м. Жашкова, Жашківського та   Шполянського району, Черкаської області.

На урочистому відкритті турніру всіх присутніх привітав Майстер спорту міжнародного класу, міський голова  Ігор Андрійович Цибровський.

Після виконання гімну України та вшанування загиблих захисників Вітчизни, розпочалися безкомпромісні спортивні поєдинки боксерів.

За підсумками змагань, 1 командне місце вибороли боксери Жашківського Спортклубу «Альянс», 2 місце зайняла команда боксерів ДЮСШ «Олімп» м. Б.Церква, 3 місце зайняла команда ДЮСШ Ставищенської РОВФСТ «Колос».

Кращі боксери отримали спеціальні кубки «За мужність та волю до перемоги!» Котельнік Тарас, 80кг., (Ставище), «За техніку і тактику бою!» Воливач Данило, понад 80кг., (Б.Церква).

Серед чемпіонів та призерів турніру слід відзначити жашківчан Смілянець Владислава, Черняховського Іллю, Репецького Олександра, Халупка Романа, Савчук Марину.

Усі призери турніру нагороджені дипломами та медалями.

Організації турніру сприяли Генеральний директор ТОВ «Вендерстад» Філатов В.Г., голова  районної організації спілки учасників АТО        Якименко В.В., директор ПП «Глорія» Затоковий О.І.

(Інформація надана організатором турніру, головним суддею змагань, головою СК «Альянс»)