Жашківські інструменталісти підкорювали нові вершини

Лише недавно гармоністи із Жашкова на міжнародному конкурсі «ACCO-Premіum» у Білорусі вибороли чотири призових місця. І ось знову Міжнародний конкурс і нові перемоги!

24-25 лютого відбувся 8-й Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ» (м. Київ). Жашківські гармоністи разом з керівником – Заслуженим працівником культури України Іваном Сухим – представляли себе в 5-ти номінаціях інструментального жанру: ансамблі, дуети та солісти гармоністи (троє учнів-солістів).

Журі фестивалю: народний артист України, хоровий диригент Корінець Зіновій Михайлович, Заслужена артистка України Тетяна Шеліга, професор Василь Федоришин, герой України, народна артистка України  Ада Роговцева.

На цьому   конкурсі  гармонь змагалась   нарівні з саксофоном,  скрипкою, піаніно, трубою, тубою та гітарою.
Участь у чемпіонаті взяли 12  юних часників колективу жашківських гармоністів.

Результати приголомшливі:

Зразковий дитячий ансамбль гармоністів -перше місце.

Дует-шоу Сухий І.- Врочинський П.-перше місце.

Маловічко Ярослав (соліст-гармоніст)-перше  місце.

Дрозденко Олександр (соліст-гармоніст)-перше місце.

Врочинський Павло (соліст-гармоніст)-перше місце.

Після  виступу діти були нагороджені медалями, подарунками  та буклетами.

Наставник жашківських гармоністів Іван Сухий у своїй роботі з учнями керується правилом «подивились, повчились. познайомились, збагатились  і  - знову за роботу!». А тому, не втрачаючи часу, учасники ансамблю готуються до чергового конкурсу. Побажаймо їм подальших успіхів!