Облаштування комерційних вузлів обліку природнього газу

Дата: 20.12.2019 14:25

Відділом освіти проведено відповідні заходи з організації та облаштування комерційних вузлів обліку природнього газу засобами дистанційної передачі даних (далі КВО). Порядок облаштування потребував великої організації: розроблені робочі проекти на підставі технічних завдань, придбано та замінено лічильники, надано послуги налаштування їх,  проведено монтаж.

ТОВ «Промавтоматика» виконано роботи з технічного переоснащення засобів вимірювальної техніки вимірювального комплексу КВО газогенераторних ЗДО №3 (вул Заводська, 12), Литвинівський ЗЗСО І – ІІ ст.( вул. Шкільна, 1), Жашківський  ЗЗСО №5 (вул. Княгині Ольги, 41), всього на суму  128 397 грн. для забезпечення належної організації добового балансування та підвищення рівня достовірності обліку природнього газу.

Джерело: https://zhashkiv-osvita.gov.ua/news/09-22-13-18-12-2019/