Благодійним фондом «Нова громада» дошкільній установі передано холодильник

Дата: 19.12.2019 14:45

Фото без описуКерівництво ЗДО №4 м.Жашків звернулося до БФ «Нова громада»  із проханням посприяти у придбанні холодильника. Відповідно до вимог системи HACCP у харчоблоці дошкільної установи у наявності має бути дві одиниці холодильного обладнання – для м’ясних та молочних продуктів – аби не порушувати товарне сусідство продуктів.

Власне, новий холодильник, вартістю 5 380 грн. використовуватиметься для зберігання молочних продуктів, які, відповідно до вимог дитячого харчування, повинні бути в раціоні дошкільнят. Тож подарунок благодійного фонду важко переоцінити.

Передача обладнання відбулася за участі керівника соціальними проектами БФ «Нова громада» Віктора Погорілого та міського голови Ігоря Цибровського. Так співпало, що холодильник прибув до закладу у День Святого Миколая. Тож почесні гості, разом із добрим чарівником пригостили дітей ласощами.