Жашківське ВУЖКГ інформує. Водопостачання

Дата: 16.12.2019 08:40

Фото без опису11 грудня стався порив трубопроводу по вул.Черкаська-Молодіжна. Працівниками Жашківського ВУЖКГ були виконано роботи по заміні труби, протяжністю 10 м та по монтажу задвижки, якою можна буде перекривати воду у зв’язку з виникненням аварійної ситуації. На період ліквідації пориву без водопостачання було 11 домоволодінь приватного сектору. Матеріали придбані відповідно до правил користування водою по розмежуванню. Роботи виконано за кошти споживачів, силами працівників ВУЖКГ.

Є проблеми з постачання води у будинку 4А по вул.Шевченка. Виконуватимуться роботи по заміні вводу труби та монтаж всіх стояків по будинку. Система застаріла, це провокує часті пориви. Також виникає низький тиск, тож вода не доходить до споживачів.

11 грудня завершено роботи по монтажу розпридільчих колодязів на новому водогоні по вул. Городищанська з метою подальшого підключення споживачів. Кошти для придбання матеріалів виділені із бюджету громади в сумі 24 434,00грн.