Урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2019 11:16

Фото без описуСьогодні, 21 листопада, вся країна згадує події на Майдані, відзначаючи День Гідності та Свободи. Та вшановує жертв силового розгону студентів та молодих активістів.

Сила, застосована тодішньою владою проти власного суспільства, злається, тільки ще більше зміцнила та об’єднала українців у боротьбі  за демократичні цінності, ідеали свободи, справедливість та права людини.

У цей день, що став символом громадянської мужності і готовності відстоювати інтереси всього народу, день тріумфу свідомості українців, жашківчани вшановували пам’ять загиблих патріотів урочистим мітингом та покладанням квітів до Пам’ятного знака учасникам та загиблим новітнім Героям-Борцям за волю та незалежність України.

Участь в урочистостях взяли представники влади, трудових колективів, ветерани війни, пересічні громадяни.