Сини загиблого АТОвця із Жашкова отримали пам'ятні знаки "Батьківське серце"

Дата: 20.11.2019 11:34

Фото без опису“Батьківське серце”  - таку назву носить проект, започаткований під егідою військово-цивільної спілки ветеранів “Бойове братерство України”. Згідно із проектом, по всій Україні поводяться заходи із вручення кулонів «Батьківське серце». Пам’ятний знак, а також іменні посвідчення вручаються всім дітям без виключення (без вікового обмеження), батьки яких були військовослужбовцями, добровольцями, волонтерами та загинули, померли від ран під час російсько-української війни на сході України, а також полеглі в цей час, при захисті державних інтересів у зміцненні обороноздатності та безпеки України. На зворотному боці кулону нанесене ім’я та прізвище загиблого, і кожна дитина може носити його як натіль.

16 листопада 2019 року в м. Умань 33 обереги отримали діти з Умані та Жашкова Черкаської області.  Зокрема – і сини загиблого жашківчанина Олександра Бердеса. Участь у заході взяли голова ГО «Спілка учасників АТО Жашківщини» Якименко Василь ,ветеран АТО Гриценюк Олег ,ветеран АТО ,Майструк Олег та його син Віктор, бойовий волонтер Якименко Галина на пропозицію Військово-цивільна спілка «Бойове братерство України» активно долучились заходу з вручення пам’ятних кулонів «Батьківське серце» дітям та родинам загиблих.

У програмі заходу були освячення медальйону «Батьківське серце», урочиста частина вручення відзнак та подарунків , святковий стіл для дітей та дружин загиблих воїнів, спілкування з ветеранами та волонтерами, виконання пісень за участю учасників Всеукраїнського фестивалю авторської пісні «Пісні народжені в АТО» ,автора та виконавця Майструка Олега , його сина Віктора –співавтора та виконавця цих пісень , виконавців Сергія Кононенка та Олександра Ламбурського та інших.

Наразі по всій Україні видано 373 кулони.

Джерело: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2251594485130796&id=100008407987009,