Успіхи жашківських боксерів на обласному ринзі

Дата: 19.11.2019 10:44

Фото без описуІз 12 по 14 листопада у м.Черкаси відбувся чемпіонат Черкаської області з боксу імені Івана Підкови, серед чоловіків до 22 років, молоді 2002-2003 років народження, та жінок-молоді, юніорок, та дівчат (2002-2003; 2004-2005; 2006-2007 років народження).

У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів із 18 команд, Черкаської області. У супроводі тренера-представника Івана Дмитровича Самар  успішно виступили команда боксерів Жашківської ОТГ.

Фіналістом  чемпіонату Черкаської області з боксу серед чоловіків став  Щебетун Богдан, здобувши срібло за  ІІ - місце у ваговій категорії  60 кг.

Серед молоді бронзовим призером чемпіонату став у ваговій категорії 56 кг Репецький Олександр. П’яте місце у ваговій категорії 69 кг посів Тимощенко Руслан.

Титул «чемпіона» Черкаської області з боксу серед жінок-молоді і зайняте І - місце у ваговій категорії  60 кг завоювала Тернесюк Аліна, ІІ - місце завоювала у ваговій категорії понад 81 кг Бурлака Елизавета.

Титул «чемпіона» Черкаської області з боксу серед жінок-юніорок І місце у ваговій категорії  54 кг завоювала Савчук Марина.

Титул «чемпіона» Черкаської області з боксу серед дівчат у ваговій категорії  38 кг виборола Жолобова Вікторія.

Участь у змаганнях юні представники Жашківської громади взяли завдяки фінансовій підтримці Жашківської міської ради.

Слід привітати наших боксерів-фіналістів змагань, котрі зайняли І чи ІІ місця, із  тим що вибороли право взяти участь у чемпіонаті України з боксу наприкінці 2019 року, та побажати їм успіхів!

Інформація - голова СК "Альянс" І.Д.Самар