День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 13.11.2019 18:06

Фото без опису«Ми даруємо людям красу» - під такою назвою 8 листопада пройшов концерт з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

На сьогодні у Жашківській міській об’єднаній громаді функціонує міський, три сільських будинки культури та один сільський клуб. На базі цих закладів працюють бібліотеки, ведеться гурткова робота для школярів, організовано роботу 14 вокально-хорових ансамблів,  6 хореографічних колективів, один ляльковий дитячий театр, 4 спортивно-оздоровчих гуртки. Загалом – понад 40 клубних формувань – в яких задіяно 439 учасників, з яких 258 дітей і підлітків), налічується 11 працівників, 210 учасників художньої самодіяльності. До організації заходів долучаються і заклади відділу освіти, Мистецька школа та колективи районних закладів культури.

У святковому заході взяли участь працівники культури та аматори сцени Жашківської громади, гуртківці Жашківського міського будинку культури, зокрема і  хореографічний колектив «Світанок», вихованці Мистецької школи (Народний дитячий хореографічний колектив «Едем», кер.В.Бакуменко), Жашківського районного будинку культури ім..П.Демуцького (Зразковий хореографічний колектив «Веселка», кер.Т.Громова)

Організатори заходу намагалися приділити увагу кожному, хто так чи інакше причетний до розвитку культури в громаді. Це - директори закладів культури, художні керівники, хореографи, бібліотекарі, очільники старостинських округів, учасники художньої самодіяльності, котрі співають, беруть участь в театралізованих дійствах, декламують вірші, допомагають шити костюми, декорувати сцену, готують пригощання для гостей народних гулянь, допомагають організовувати спортивно-туристичні змагання та конкурси, словом – роблять усе, щоб святкові заходи проходили цікаво та яскраво, а відзначення пам’ятних дат носило глибокий та патріотичний зміст.

Присутніх в залі привітав міський голова Ігор Цибровський, відзначивши спільними подяками Жашківської міської ради і відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму найбільш активних працівників та аматорів.

Наостанок музичні дарунки винуватцям свята презентував гурт «Друге життя», присвятивши колегам по сцені зокрема і авторські  коломийки.

Більше фото на офіційній сторінці в Facebook: https://www.facebook.com/pg/zhOTG/photos/?tab=album&album_id=2830194180358622