Рясний дощ спричинив просідання ґрунту на дорозі

Дата: 12.11.2019 13:04

Фото без описуУ Жашкові триває будівництво нової гілки водогону в мікрорайоні Городище. Протяжність його становить 8 100 м, джерела фінансування – держбюджет та кошти громади. Сума будівельних робіт, відповідно до аукціону, - 6 989 500 грн, аукціон виграло ТОВ «Спеціалізоване управління № 609 Спецбуд» м.Черкаси.

11 листопада випав рясний дощ – і це призвело до просідання ґрунту на ділянці дороги по пров.Лісному. Справа в тім, що роботи по провулку не закінчені, тому дощові води попали у відкриту ділянку і спричинили просідання по всій протяжності канави. Провулок Лісний і до цього мав незадовільне дорожнє покриття, а будівельні роботи додали місцевим жителям ще більше проблем.

Стосовно цієї ситуації міським головою Ігорем Цибровським було скликано робочу комісію, що якої увійшли представники підрядної організації, Жашківського ВУЖКГ та інженер технічного нагляду, щоб вивчити питання закінчення будівельних робіт по провулку Лісний та оперативної ліквідації просідання. Виконавця робіт зобов’язано якнайшвидше ліквідувати аварійну ситуацію.

Наразі стоїть питання про подальшу співпрацю із виконавцем.