Жашківське ВУЖКГ інформує. Ремонт водомережі

Дата: 11.11.2019 11:28

Фото без опису09.11.2019 року Жашківським ВУЖКГ подано інформацію, щодо відновлення водопостачання в місті –забезпечення водою здійснювалось однією гілкою центральної водомережі, а це труба діаметром 125 мм з тиском в мережі 4,5 атмосфер, що становить менше робочого тиску на 0,4 атмосфер, тому і вийшло, що водопостачання було не у всіх споживачів або з малим тиском.

Станом на 11.11.2019 року працівниками підприємства проводяться ремонтні роботи по заміні труби центральної водомережі по вул.Набережна діаметром 325мм протяжністю 3м, яка вийшла з ладу та не придатна для подальшого використання. Роботи плануються завершитись до вечора. Водопостачання буде відновлено після завершення робіт.

Закономірно, коли відновлюється водопостачання після ремонтних робіт,то вода тече брудна, в зв"язку з тим,що центральна водомережа стара та труби іржаві. При низькому тиску рекомендуємо перевіряти фільтри .

Просимо вибачення за незручності.

Джерело: http://zhashkiv.kp.in.ua/news/1573463356/