День відкритих дверей в ЗДО №4 «Цікаве про природу малюкам»

Дата: 08.11.2019 09:50

Фото без опису1 листопада у закладі дошкільної освіти «Ромашка» №4 відбувся «День відкритих дверей»  де  були висвітлені основні напрями роботи ЗДО. Цей день пройшов під  актуальною тематикою, як для дітей так і дорослих : «Цікаве про природу малюкам». Дошкільники  та  гості мали змогу  пізнавально подорожувати світом природи, дізнавалися багато цікавого про рослини,тварин та птахів.

Вихователь Струсь Н.В.  із середньою групою «Бджілка», відкрили справжню лабораторію рослин на вікні у груповій кімнаті, «Дзвіночки»  дізналися  нові факти із життя диких та свійських тварин.

Батьки, гості і колеги переглянули заняття з англійської мови у трьох вікових групах, які  проводила керівник гуртка Тетяна  Гавриляк.  Серед  гостей  також  були  представники  місцевої  влади Мельник А.В, начальник  відділу  освіти  Жашківської  ради  Савицька В.М  та  провідний  спеціаліст Коломієць В.А, які  цікавились  роботою  закладу, планами, перспективами  та  проблемами.  Надали  свої  поради  та  рекомендації.

І на завершення насиченого дня відкрилася творча студія «Казкові перетворення» де батьки разом із своїми малюками поринули у чарівний світ казкової природи. Природні матеріали в умілих руках маленьких майстрів перетворювалися  на чудернацьких звірів та чарівних птахів. Колектив ЗДО №4 «Ромашка» радо зустрічає гостей і з нетерпінням чекає наступної зустрічі.

Джерело: https://zhashkiv-osvita.gov.ua/news/14-40-00-07-11-2019/