СПОРТ НА ВИХІДНИХ. Волейбол, міні-футбол, великий теніс

Дата: 16.10.2019 14:07

Фото без описуЦими вихідними у Жашкові відбулися змагання з нагоди Дня міста Жашків та Дня захисника України.

ВОЛЕЙБОЛ. 12 вересня в спортивному залі Жашківської спеціалізованої школи №1 відбувся Міжобласний турнір з волейболу, в якому взяли участь команди м.Черкаси, м.Гайсин (Вінницька область), смт.Теплик (Вінницька область), м.Жашків. Перемогу святкували волейболісти смт.Теплик, ІІ місце - м.Жашків, ІІІ - місце м.Черкаси. Переможці і призери були нагороджені грамотами, медалями, кубками відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради.

МІНІ-ФУТБОЛ ТА ВЕЛИКИЙ ТЕНІС. 13 вересня на спортивних майданчиках парку відпочинку відбулись турніри з міні-футболу та великого тенісу. У змаганнях з міні-футболу взяли участь смт.Ставище, Жашків (ветерани), Жашків (молодь), «Степ» (Городище). Переможцями турніру стали жашківчани (ветерани), ІІ місце - Жашків (молодь), ІІІ місце – «Степ» (Городище).

У змаганнях з великого тенісу участь приймали дві команди з м.Умань, дві команди з м. Жашків. Першу сходинку посіла команда Умань 1, ІІ місце - Умань 2, ІІІ місце - Жашків 2. Переможці і призери були нагороджені медалями, цінними призами відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради.

Інформація - відділ культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради

Фото - Оксана Сопінська