Підтримаймо наших захисників

Дата: 15.10.2019 10:15

Фото без опису ГОЛОВАМ  ОТГ,  ГОЛОВАМ  СІЛЬСЬКИХ  РАД,   КЕРІВНИКАМ  ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, ПРИВАТНИМ  ПІДПРИЄМЦЯМ

До громадської  організаціі «Спілка учасників АТО Жашківщини» , яка згідно Статуту не має на меті отримання прибутку та  є безприбутковою постійно звертаються з проханням військовослужбовці ,які безпосередньо приймають участь в зоні АТО/ООС  за можливістю посприяти  в укріпленні боєздатності їх підрозділів та забезпеченню їх матеріально –технічними цінностями та допомоги в ремонті автотранспорту.

Звертаємося до Вас з проханням підтримати захисників нашої Вітчизни,   які  беруть участь в операції  обєднаних сил  на Сході України.

Крім моральної та духовної підтримки їм вкрай потрібні продукти харчування , ліки, засоби особистої гігієни , одяг та амуніція, транспортні засоби та запчастини до них.

.

СТАНОМ  НА 01.10.2019 р.  ЇМ  ПОТРІБНО:

Військові частини та військові питалі.                                                                                         Продукти харчування:   солодощі, конфети, чай, кава, будь які  крупи ,макарони, борошно, спеції,  приправи, сало, , різні домашні консервації, тушонки ,овочі та фрукти  ,напої……….

Лікарські препарати :   від грипу , гострих вірусних респіраторних інфекцій  та кишкового тракту ,грибкових інфекцій та інші препарати.  1.Фервекс    2.АЦЦ  3.Фосфалюгель  3.Амізон 4.Детралекс .5.Гепаринова мазь. 6.Німід-гель  7.Німесил . 8.Альмагель .9.Синяк-офф 10.Гастромакс 11.Екзо-Дерм….

Хозтовари: сітки маскувальні  білого  кольору, целофан ,  мішки для укріплення та будівництва блокпостів, держаки для лопат -10 шт.,держак для сокири-2 шт. рукавиці господарські -20 пар,   щітка торцева із проволоки  для болгарки  - 5 шт. круг відрізний по металу R-180 для болгарки -20 шт.,, каністри для води. ,електрокаміни  -3 шт. ,ізолента -20 шт.(синього та жовтого кольору), скоч-10 шт.

Хозінструмент  та обладнання:  бензопилка  - 2 шт., шина до бензопилки з цепком -2шт , масло до бензопилки -3 літри.,   дрель-1 шт.,болгарка -1 шт., диски до болгарки 15 шт.,дизель-генератор -1 шт.(електроінтрумент  може бути  бувший у використанні але справний)

Засоби гігієни: станки для бриття, зубна паста ,пральний  порошок  для кольорових речей –машинне прання  , серветки вологі, рідке  мило ,миючі засоби  для посуду , жіночі набори ……..

Канцелярське приладдя та обладнання: прапор України -10 штук , папір   А4, файли, скоч, ручки зі стержнем чорного кольору

Проектор EPSON EB-S05 (3LCD, SVGA, 3200 ANSI lm) V11H838040

Екран для проектора на тринозі  переносний 180*180 SRM-1102 Redleaf

Одяг та екіпіровка: шапки  або балаклави чорного або зеленого кольору -15 шт., носки ,   форменний одяг –підмінка ,  рукавиці 5-ти палі чорного або зеленого кольору -15 пар ,термобілизна  або спортивні штани темного кольору -10 шт.              (-48-54розмір –ріст 3-5),   чобати- дутіки  ( 41 р.-1 пара ,42 р.-3 пари ,                            43 р.-3 пари , 44 р.-2 пари),бушлат  -. -48р.-3 ріст-1 шт.,50р.-3-4 ріст,52р-3-4 ріст .

Спортінвентар :  настільний теніс з сіткою, ракетками та кульками – 1 шт.,  сітка волейбольна  з м,ячами  - 1 шт., м,ячі для футзалу (міні-футболу).

Військове обладнання:    Металошукач (міношукач)ACE 250 в зборі, котушка Garrett ACE 6.5х9

або   металодетектор (міношукач) Кощей 20М з котушкою  Nel Tornado DD 12"x13,      будь який бінокль.

Дитячі малюнки , оберіги, вірші від дітей.

Для сирітських  дитячих будинків  та дітей прифронтової зони:

Будь які дитячі іграшки ,книги ,канцтовари, солодощі, продукти харчування,          одяг ,взуття

Також  дуже  просимо Вас надати матеріальну допомогу пальним  (дизельним паливом )   Потрібно 300  літрів, або коштами для придбання пального для заправки  двох автомобілів ,  які будуть здійснювати доставку зібраної допомоги   нашим землякам - учасникам АТО/ООС.

Кошти просимо перераховувати на рахунок :

Громадської організації «Спілка учасників АТО Жашківщини»  , ЄДРПОУ/ДРФО 39944020, Черкаська філія  ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» ,МФО 354347, рахунок №26006051523768  з призначенням платежу: благодійна допомога Українській армії

Виїзд планується  20 жовтня      2019 р

Будемо м.Щастя ,м.Станиця Луганська,  м. Авдіївка,  промзона м. Авдіївки  Піски,  Верхньоторецьке ,Луганське, Марянка  ,Красногорівка ,Чармалик.,Павлопіль ,Орловське , Широкіне.У військовому шпиталі  м.Покровське та інших населених пунктах прифронтової зони .

Голова  ГО «Спілкка  учасників

АТО  Жашківщини»                                                                                      В.В.Якименко

Співголова   Центру допомоги   учасникам

антитерористичної    операції   в Жашківському районі