Спортивний туризм. Випробування на міцність (ВІДЕО)

Дата: 03.10.2019 18:31

Фото без опису120 метрів мотузки, 55 карабінів, 8 страхувальних систем, 2 пневматичні рушниці із сотнею набоїв та хитромудра смуга перешкод – знадобилися організаторам для створення атмосфери азартних спортивно-туристичних змагань. 27 вересня на стадіоні імені Юрія Гагаріна в Жашкові пройшли відкриті змагання з пішохідного туризму серед працівників освіти і культури, депутатського корпусу та жителів Жашківської ОТГ з нагоди Всесвітнього Дня туризму.

Участь у змаганнях взяли любителі туризму, спорту, прихильники активного способу життя або ж просто сміливці, які не готові поступатися суперникам. Перед учасниками змагань стояли непрості завдання – такі як переправа по мотузці з перилами, навісна переправа через яр, стрільба по мішенях, та кожен покладався якщо не на відмінну фізичну форму, то щонайменше – на фарт.

Результати змагань:
І місце - команда спортсменів "Міцний горішок"
ІІ місце - команда школи №2 "Туристичні дракони"
ІІІ місце - команда школи №4 "Позитив"

Детальніше - у відеоматеріалі

Більше фото на офіційній сторінці в Facebook:  https://www.facebook.com/pg/zhOTG/photos/?tab=album&album_id=2726841114027263