Інформує Жашківське ВУЖКГ.  У місті встановлюється дитячий майданчик та продовжуються роботи з благоустрою

Дата: 02.10.2019 12:56

Фото без описуНа прохання батьків, котрі відпочивають і займаються спортом у парку біля Жашківського районного будинку культури, -  сьогодні, 2 жовтня комунальниками встановлюється дитячий майданчик. Ігровий комплекс на суму 110 019 грн. придбано за кошти бюджету громади.

Територію під майданчик облаштовано й заасфальтовано. Також тут проводиться санітарна обрізка дерев. Передбачається, в майбутньому на цьому майданчику буде і гумове покриття – для безпеки дітей.

Вирізання стихійних насаджень, покіс трави здійснюється вздовж новозбудованого тротуару від вул.Героїв АТО до вул..Перемоги. Цими днями тут плануються завершальні роботи із укладання асфальту, а трохи згодом – із встановлення лавок та облаштування вуличного освітлення.

Сьогодні вже проведено роботи із заміни труби, яка вийшла з ладу, та не придатна для подальшої експлуатації, від центральної водомережі до вводу в будівлю  колишнього Будинку дитячо-юнацької творчості – по вул.Благовісна.

А по вул.Соборна (біля дитячої установи №6) проводиться ремонт мережі вуличного освітлення та електричної опори.