Серпнева конференція працівників освіти Жашківської громади

Дата: 02.09.2019 16:21

Фото без опису30 серпня у стінах спеціалізованої школи №1 відбулася традиційна серпнева конференція працівників освіти Жашківської громади.

Зібранню передувала виставка робіт  дитячої творчості  вихованців закладів освіти ОТГ, методичних надбань педагогів тощо.

В ході зустрічі освітяни обговорювали підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної освіти в 2018-2019 навчальному році та пріоритетні завдання на 2019-2020 навчальний рік в контексті положень «Нової української школи», розглядали результативність НУШ в контексті освітньої реформи, ділилися досвідом та взяли участь у секційних заняттях.

Привітав присутніх у залі педагогів із прийдешнім новим навчальним роком міськи        й голова Ігор Цибровський.

Кращі педколективи та їхні керівники, а також керівництво відділу освіти Жашківської міської ради були відзначені цього дня подяками за якісну підготовку до нового навчального року.