Увага! Громадське обговорення!

Дата: 20.08.2019 09:43

Фото без опису Відповідно до статей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555, з метою оприлюднення проектів містобудівної документації на місцевому рівні та доступ до цієї інформації громадськості щодо врахування громадських інтересів  Жашківська міська рада повідомляє наступне.

Розроблено містобудівну документацію: «Детальний план території земельної ділянки за адресою м. Жашків вул. Світанкова, 49, Жашківського району Черкаської області» з метою будівництва складського приміщення та отримання містобудівних умов та обмежень.

Площа земельної ділянки  -  0,6577 га.

Розробник детального плану  території комунальне проектно – виробниче архітектурно-планувальне  підприємство « Облархбюро» Черкаської обласної  ради.

Термін обговорення    з 19.08.2019 року по 19.09.2019 року включно.

Адреса  для  подання пропозицій та  зауважень  щодо даного детального  плану території: виконавчий комітет Жашківської  міської ради; вул. Захисників  України, 17  м.  Жашків  Черкаська   обл.;  19201;

Тел. (04747) 6-11-41;  6-17-97.

Форма подання пропозиції довільна , анонімні  звернення не розглядаються.

Пропозиції приймаються  з   19.08.2019 року по 19.09.2019  року  включно.

Графічні матеріали додаються