У Жашківському міському будинку культури започатковано ляльковий театр

Дата: 30.07.2019 14:34

Не перестає дивувати креативністю та відданістю своїй справі директор Жашківського міського будинку культури – Рибаченко Катерина Миколаївна. Саме нею для всебічного розвитку дитячих здібностей було запропоновано створити ляльковий театр, ролі в якому гратимуть юні вихованці МБК.

Підготовка була тривалою і скрупульозною: готувався сценарій, ляльки, актори, сцена. І вже 29 липня театр дебютував у Жашківському міському будинку культури. Вихованці МБК презентували п'єсу найменшим жителям громади: на перегляд «Казки Бабусі Катрусі» були запрошені вихованці ДНЗ №3 «Сонечко», учні ССЗОШ  I-IIIст. №2, а також - рідні маленьких акторів, котрі прийшли підтримати дебютантів.

Відповідність сценічного оформлення, цікава та змістовна гра, веселий і водночас повчальний сюжет захопили глядачів з першими акордами. Не менш приємними стали гостинці для гостей від Бабусі Катрусі у вигляді солодощів.

Ще не встигли відлунати останні звуки постановки, як учасники лялькового театру з захопленням розглядають можливість  знову  грати, творити, розкривати та розвивати свій творчий потенціал, доносити чудові і задуми до глядача.

То ж наснаги  Вам, юні дебютанти! Хай щастить на цьому цікавому і новому шляху.