#ОсвітнійХайп - найбільший фестиваль освітніх інновацій

Дата: 11.06.2019 15:56

Фото без опису8 червня у 13 містах країни одночасно відбувся #ОсвітнійХайп - найбільший фестиваль освітніх інновацій.

На фестивалях, окрім десятків освітніх лекцій, дискусій та інтерактивів була і презентація соціальних проектів школярів - учасників проекту. Вони відновлювали парки, допомагали літнім людям, проводили лекції, боролися з насильством, сортували сміття, створювали велопарковки та багато іншого. Десятки команд учасників з різних куточків України працювали, креативили та створювали свої ідеї, які мають покращити життя їхніх рідних міст.

Перед журі теж стояло важке завдання — обрати в кожному місті найкращих серед найкращих. У м. Черкаси виборювали перемогу 23 команди із 2 областей України. Проте змагання є змаганням -наша команда СПШ №1 «Переможці» виборола І місце у півфіналі та подальше представлення командної роботи на Всеукраїнському рівні.